Bir projem var popüler olur mu

bir site yaratıp o sitede videolu film eleştirileri yapmayı ve diğer kullanıcılarla beraber film eleştirisi yapmayı düşünüyorum kısmetse gelecek kış yapmayı düşünüyorum

olmaz.

  • nawres  (02.07.13 20:14:55)
olur fakat katılım gösterecek bir ana kitle bulman lazım. farkındaysan ekşi sözlük de 1000 kişiyle bir dönemi atlattı. yorum yapacak şahsiyetler her türlü sosyal medyada her türlü eleştiriyi kabul etmeli. yani kolay değil, ama tutarsa çok fena tutar. iyi şanslar diliyorum kardeşim..

  • urnganic  (02.07.13 20:15:51)
misal popüler filmleri de kötünün kötüsü filmleri de inceleyeceğim ve diğer kullanıcılarda seçtikleri filmi eleştirecek misal ben orjinal Carrie filmini incelerken diğer kullanıcıda yeni çıkan Carrie filmini inceleyecek

  • Sandman  (02.07.13 20:23:07)
tutmaz bence.

  • oyokbuyoknevar  (02.07.13 20:26:19)
Tutmaz mutmaz deme, eğer vaktin varsa otur uğraş. Başarısız olsa dahi epey bir şey öğrenirsin (ilk girişimin olduğunu varsayıyorum), daha sonra çok iyi bi fikir geldiğinde tecrübesiz olmazsın.

  • roket adam  (02.07.13 20:33:29)
kullanıcı grubuna bağlı olarak tutabilir.

  • wiillii  (02.07.13 20:39:20)
popüler olmaz ama belli bir kitleye erişebilir yine de.
eleştirilerin çok tutarlı, oturaklı olması lazım tabii...
yaparsanız bol şans, burdan haber verirsiniz zaten, girer bir bakarız :)
  • neyleyim  (02.07.13 20:43:44)
artık uzun video'ları(1-2 dakikadan uzun) -ben dahil- çoğu kimse izlemeyi tercih etmiyor. hele ki böyle bir alanda izlenme sağlaman biraz zor gibi. kemik takipçi kitlen olur onlar da az olur.

ama bu olayı aşmak için projeye yan fikirler üretebilirsin bak. mesela interaktif olabilir bunun için de en kolayı canlı yayın yapman lazım. atıyorum her gün 18'de bir filmi konu alırsın. katılımcıların sorularını veya fikirlerini de yayına katarsın gibi falan filan kem küm.
  • bilgedenfsaa  (02.07.13 21:28:17)