Berber Usturası

Selamlar. Erkek arkadaşım berber usturası arıyor. Sürpriz yapıp ben alayım diyorum. (Usturayla ne kadar sürpriz olursa :D). Nereden alınır bilen, kullanan, tavsiye edecek olan var mı? Böyle komple bir takım da olabilir o fırçasıyla, tasıyla.. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler :)

avm lerde vardır çarşılarda vardır

  • female demon  (01.07.13 10:40:43)
usturayla kendini traş edebilecek kadar bilgi sahibi ve tecrübeli mi? Merkür marka eski traş makinaları var, sanırım erkek arkadaşın biraz jiletle falan oynamak istiyor, o makine o ihtiyacını karşılar. tavsiye ederim. yanında güzel bir havlu, jilet, sabun ve sabun kabı alabilirsiniz.

  • dahili meddah  (01.07.13 10:42:37)
bazen yollarda görüyorum el arabası ile yığınla malzeme satan adamlar var, onlar da oluyor, ya da söyle bir erkek arkadaşına bir berberde rica etsin yedekleri oluyor onların varsa satarlar. özellikli birşey alacağım dersen çelikti oymalı saplı falan, tahtakale de var.

  • celik comak  (01.07.13 10:57:05)
Çok kararsız kaldım, şimdi onun istediği gibi otantik ustura tarzı bir şey mi yoksa şu linkteki tıraş makinesi mi? (Tıraş makinesine de ihtiyacı var. Asıl derdi şimdiki makinesiyle sakallarını istediği boyuta getirememesi, makinesinin kalitesiz oluşu. Diğer yandan da makine ince yerlere kolay uygulanamıyor vs diye ustura istediğini söyledi.)

www.philips.com.tr

Ne yapsam?
  • pandispanya  (01.07.13 11:07:31)
bence makine ya, blue3,mach3 ve fusion denemiş biri olarak makine diyorum.jiletçilik biyere kadar .

  • lord  (01.07.13 11:42:28)
makina alma pişman olursun. jiletli tiras makineleri dediklerinden alsan.

  • all girls dream  (01.07.13 12:30:14)