Erman Toroğlu - Gezi Parkı

Hani çok dobra, çok korkusuz adamdı ya. Gezi parkıyla ilgili bir cümlesi, yazısı, muhabbeti oldu mu yoksa ben mi kaçırdım?

gezi parkını bilmem ama her fırsatta başbakana giydiren biridir kendisi. chpye oy verdiğini de belirtmiştir.

  • fuzzy olmak istemistim  (30.06.13 17:21:27)
olmadı. bak ahmet çakar ın da olmadı. istersen tüm listeyi vereyim sana gezi parkı ile ilgili açıklaması olmayanların, öfkenizi kusarsınız rahatça.

  • kafkef  (30.06.13 17:32:35)
Olmadı. Olması da gerekmiyor. Kimse seninle aynı şeyi düşünmek zorunda değil. Çok korkusuzsa niye yazmamışmış, mantığa bak anasını satayım. Sorsak çok büyük özgürlükçüsündür.

Gezi parkı direnişini sonuna kadar destekledim destekliyorum, fakat senin mantığındaki adamlar yüzünden insanlar soğuyor direnişten, o direnişin mantığını anlayamamış sizler yüzünden kazanabileceğimiz insanları kaybediyoruz. Direnişe katılmayanları bağrımıza basmamız gerekirken saçma sapan yaftalamalara giriyorsunuz, yapmayın.

Ayrıca eminim facebook sayfanda boy boy direniş fotoğrafların vardır.(Al sana yafta.)
  • boş adam  (30.06.13 18:01:31)
ben de rastlamadım. yalnız soru sahibini çok da haksız görmüyorum. çakar olsun toroğlu olsun her konuda ahkam kesmeyi seven insanlar. bu konuda da bir şeyler duymak isterdik.

  • lazpalle  (30.06.13 18:18:23)
@boş adam nickini sonuna kadar hak ediyorsun, merak ediyorsan facebook, twitter kullanmıyorum, direnişi desteklerim desteklemem, bu abiler de ister destekler ister desteklemez hepsine saygım var. Ama yavşak yavşak tüm konularda uzman bilirkişi olacaksın, herkesi asıp keseceksin, ama ülkeni ilgilendiren en mühim konularda başını kuma gömeceksin. Adama sorsan ordinaryusa işini öğretir, ama geziden iki çift laf etmez. Türkiye işte böyle adamlara prim verdiği için bu halde

  • freedonia  (30.06.13 18:20:52)
yani abilik babalık yapabilirlerdi..bi kamyon dayak yedi gaz yedi gençler iki kelam edip sahipsiz değiller diyebilirlerdi...memleketin aziz yıldırımdan trabzonspordan daha da önemli mevzuları var..

  • sadelisoda  (30.06.13 18:28:07)