kot pantolon da mavi, ltb, levis, wrangler?

hangisini tercih ederdiniz? bu hafta alacağım da bir tane.
veya lcw veya koton un hiçbir farkı yok, o kadar paraya değmez mi dersiniz?

ben mavi ve levis alıyorum.

  • lathspell  (29.06.13 13:05:48)
levis ve wrangler'i karşılaştıracak kadar bilmiyorum ama ltb kotları hep gözüme çarpar. güzel kesiyorlar kalıbını üzerine oturuyor. sweetleri ile montları falan da güzel oluyor zaten.

  • taqster  (29.06.13 13:06:30)
mesleği denim olan birisi olarak söyliyorum; farkı olmaz olurmu
lcw ucuz çin-bangladeş kumaşından yapılıyor, birkaç giymeden sonra pazar malı gibi duruyor
levis da uzakdoğu kumaşı ama kaliteli. yıkamaları ve duruşu çok orjinal oluyor
ltb de kaliteli, hatta londrada çok yabancının üzerinde ltb gördüm ama gereksiz pahalı
maviyi ben beğenmiyorum, iyiside var kötüsüde
sen yine levis al paran varsa
  • dafuq  (29.06.13 13:08:11)
maviyi ele. son zamanlarda kalitesizlikten ölecekler. fiyat performanstan sınıfta kalır.

wrangler model olarak çok sınırlı. ve bence çok kaliteli değil.

ltb veya levis derim ben.

lcw ve kotonda da bir ihtimal koton o da ltb ve levise para vermeyeyim şimdi o kadar uzun süre giymem ben sıkılırım dersen.
  • tuborg yesili  (29.06.13 13:14:55)
ben genelde loft alırım ve uzun süre giyerim.

birkaç ay önce koton'dan aldım hiç beklentim olmadan. severek giydiklerimden birisi oldu.

ama yine de loft derim.
  • bira sisesi kapagi  (29.06.13 13:30:51)
Mavi'den aldığım kotlar maksimum 5 ay dayanıyor. Kalite dipte.

  • arnold schwarzeneger  (29.06.13 13:34:13)
levis en dayanıklısı kesinlikle. Mavi 1 yıla eşofman gibi oluyor.

  • dampire  (29.06.13 13:57:44 ~ 13:57:53)
hocam eğer biraz daha paran varsa diesek bakabilirsin. yok ben bunlardan istiyorum dersende levis +1 diyorum

  • GibsonRules  (29.06.13 14:09:25)
Levi's.

  • sen git ben geliyorum  (29.06.13 14:42:43)
mavi.
bana kalırsa da levis son derece dayanıksız.

  • pinkket  (29.06.13 14:58:48)
levis verdiğin paranın hakkını öder. eğer düzgün kullanırsan senelerce giyebilirsin. klasik 501ini senelerce kullandım ve şu an aynı ürünün 3.sü dolabımda. modelleri kesimi falan çok iyi. ltb ona oranla daha ucuz ürünler de üretiyor, hatta defolu diye etiketi yırtık kotlarını 15 liraya sattığı da var hali hazırda. kesimi güzeldir, 2 tane ltb var evde. mavi de iyidir sanırım ilk defa bu sene aldım bir tane, şu an giymekteyim, ama biraz pamuklu bi kumaşını seçtiğimden midir sık giydiğimden midir nedir, 4-5 ayda paçaların rengi açıldı, kumaşı ufaktan patates oldu. ama çok rahat. lcw ve kotonu tamamen unut. wrangler hiç kullanmadım. eğer paran varsa acıma levis al.

  • rakunzelll  (29.06.13 15:51:18)