PSP yardım

Ben bir öküzüm dün akşam üzerine oturarak PSP'min LCD ekranını kırdım. Baktım yeni ekran bir psp parası piyasada.

şu ekranı almak istiyorum tavsiyesi olan var mı?

www.dealextreme.com

linkteki ekran psp3000 serisi icin. eger 2000 serisi veya fat bir psp sahibi iseniz bu ekran isinize yaramaz, siparis vermeden buna dikkat edin derim.

ekran degisimi icin ne kadar isteniyor bilmiyorum fakat kendiniz ekran degisimini yapabileceginize inaniyorsaniz bu sekilde cok daha ekonomik olacaktir sanirim. modele gore ekran almaya dikkat ederek bir an once verin siparisi derim ben zira kargonun gelmesi 2 haftayi bulacaktir muhtemelen.
  • diabolus79  (03.03.09 11:42:02)
khalkedon a sor ellerinde kesin vardır.

  • oceano  (03.03.09 13:30:11)
Hımm psp piano black benimksi lite yani ama 3000 mi 2000 mi orasını bilmiyorum. alınca taktırmak kolay olur sinanpaşa'da 5-10 lriaya taktırırım ama kaliteli bir ekran almak istiyorum. gördüğüm kadarıyla bu lcd güzel.

  • dusunen hayvanin onde gideni  (03.03.09 17:41:03)
tekrar yazma geregi duyuyorum; elinizdeki psp'nin modelini ogrenmeden bu lcd guzel diye siparis vereyim demeyin sakin, modele uyumlu lcd almak zorundasiniz, calismaz yoksa.

  • diabolus79  (03.03.09 21:57:17)