[]

taksime hangi avm?

çok salakça bir soru olabilir ama avm yapılacak deniyor ya, bunun anlaşması ihalesi yapılmış mı? hangi firmanın yapacağı belli mi, o firmadan bu olaylar üzerine bir açıklama yapıldı mı?
 
kalyon inşaat- diye duydum.


  • narcissa black  (01.06.13 00:10:27) 
adamlar 100 kere açıkladı.
avm falan yok, yapılmayacak.
adamlar hala kalyon inşaat falan diyor.
  • Sherlock Holmes  (01.06.13 00:11:41) 
ya nası atıyorsunuz avm yok falan diye, tayyip kendisi söyledi yapılacağını.
haber.gazetevatan.com

  • whoosie  (01.06.13 00:14:42) 
avm falan yapılmıyor. al bu da kaynak.

www.haberturk.com
  • Sherlock Holmes  (01.06.13 00:20:00) 
Olaylardan önce konuşan Tayyip'i mi, olayların ortasında açıklama bulmaya çalışan Topbaş'ı mı ciddiye alacağız? Ayrıca sadece ihtiyaç yok diyor, yapılmayacak demiyor.
"Kışla'nın metrekaresi bir AVM olmaya müsait değil aslında. Orada bir rezidansdan ziyade sanat galerileri olabilir. Bunlar daha sonra tartışılır."

  • whoosie  (01.06.13 00:26:25) 
gördüğünüz bunca şeyden sonra o basın açıklamasının yalanlığı ve iğrençliğini kavrayamıyor ve hala kanıt olarak gösteriyorsanız vay halimize.


  • nilmiye  (01.06.13 00:30:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.