sözlükte eleştriye cevap verme formatı?

ideal entry örneği nasıl olmalı.

örn;

başlık : öğretmenlerin ahlaksız olması
entry 1 : bu ülkede eğitim gören herkesin kabul edeceği gerçek.
entry 2 :

şimdi burada entry 2'nin sahibi nasıl bir girizgah'la aksi yönde fikir beyan etsin ki formata uygun olsun?

"doğru olmayan önerme."

  • passion rules the game  (24.05.13 13:41:13)
- Tanım yapsın.

- Aslında cevap niteliği taşıyor olmasına rağmen yazacaklarını üstteki entry'e cevap niteliği taşımayacak şekle soksun.

- Sonra inceden giydirsin, alenen değil.
  • self noise  (24.05.13 13:49:12 ~ 13:55:07)
onun da boku çıktı. yok mu başka bir örnek?

  • dokunmakalbime  (24.05.13 13:49:32)
"merhaba,

ahlaksiz ogretmen vardir tabi ki ama ..."
  • nawres  (24.05.13 13:50:09)
nawres, dalga geçmiyosun dimi? banlanmayalım sonra?

  • dokunmakalbime  (24.05.13 13:52:49)
Bir öğretmen çocuğu olarak

''Adres ver oç''
  • secilmis uye  (24.05.13 14:03:46)
tanım yapmasına gerek yok.

sözlükte, "tanım devamı" diye bir olay var. başlığın ilk entrysi tanım yapar, diğerleri tanımın devamını getirir.

örnek:

başlık: beşiktaş.
1. entry(tanım içermek zorunda): 28 nesildir sülalecek tutuğumuz müthiş 'takım'.

2. entry(bu tanım içermek zorunda falan değil): 24 mayıs 2013 tarihindeki maçta tarihinin en farklı skorunu almışlardır.

yani konuyla alakalı yazdığınız sürece ve ilk entry de değilseniz, tanım yapmadan devam edebilirsiniz. sıkıntı yok. istediğini yaz başka deyişle.

edit: daha açıklayıcı olmak gerekir;

başlık muhteşem yüzyıl.

23. entry: hürrem sultan muhtemelen bir sonraki bölümde herkesi yağlı kazığa oturtacak.

(görüldüğü gibi başlığı tanımlamadım ve entrym formata uygun)
  • kamera motor  (24.05.13 14:56:45 ~ 14:57:48)