budget vs avis vs hertz

Yer:İstanbul Anadadolu yakası
Gidilecek yer: İzmit
Günlük bütçe max 100 TL x 2 gün araç kiralama süresi=200
Yaş:26

başlıktaki üç şirketten hangisinden araç kiralamayı tavsiye edersiniz

Hepsinin sitelerinden sözleşmelerini falan okudum,yaş sınırlamaları(yaşla alakalı problem gözükmüyor),kredi kartından provizyon almalar falan var ama kullanıcı tecrübelerine tavsiyelerinize ihtiyacım var.

budget ederim, avis daha pahalı. vodafone falan varsa bir miktar daha uygun oluyor hatta. budget'tan 85 tl ye punto kiraladım bu arada mümkün olursa punto dizel için ısrar edin, benzinde müthiş kara geçersiniz.

  • ekaterina  (21.05.13 00:21:18)
evet avisin fiyatlar biraz pahalı farkındayım, budget cazıp duruyor, ben ford fıesta dızel dusunuyorm ve aracı gıdıp alabılecegım yer olarak bana en yakın budget suadıye var ama onunla alakalı da sozluktekı entry kafamı karıstırdı eksisozluk.com :S son olarak www.thrifty.com.tr şöyle bır site buldum ama nekadar guvenılırdır bılemedım

  • Bysb  (21.05.13 00:27:03)
ben de fiesta işaretlemiştim ama elimizde yok diyerek bana da punto verdiler gerçi memnun kaldım ben ama kalmayadabilirdim de yani oluyor öyle şeyler, olmuyor diyemem.

  • ekaterina  (21.05.13 00:31:59)