soru kadınlara: nasıl küfrediyorsunuz?

Olay şu:
akşam geç olmayan bir saatte eve dönüyoruz ana cadde evimizin önü kırmızı ışık yanıyor karşıdan karşıya geçiyoruz.
yolun yarısını geçtik (daha doğrusu annemle kızkardeşim geçtiler, ben ve babam henüz diğer yarıyı geçiyoruz)
Bir dolmuş yardıra yardıra geliyor ışıkta durmadığı için de neredeyse altında kalacaklar ikisi de.
Biri bi yana biri bi yana koşup kurtuluyor.
Şimdi bu kırmızı ışıkta durmayan şoför arkadaş ben el hareketi yapınca durdu babam zaten direk o tarafa koştu bu sırıtıyor babam önce insan taşıyorsun sen napıyorsun filan derken bu "bak abi ailenin yanında inmeyim aşağıya" demeye başladı...
o dakika artık beni tutabilene aşk olsun zaten gün boyu gergindim annem gözüm önünde gidiyordu valla bağırmaktan sesim kısıldı..Babam tutmasa camı çerçeveyi indirirdim. Ettiğim küfrün haddi hesabı yok...Kızkardeşimle babam tamam gel sakinleş uğraşamayız dediler.
Sonra fark ettim ki arkadaş ben kadınım..adamın annesine küferediyorum..zira başka küfür bilmiyorum galiba :D
Siz ne diyorsunuz bu durumlarda??

et ya et. küfür etmeyi de erkeğe özgü görüp, 'olmayan şeyle mi yapıcan' muhabbeti yapıyo gerizekalılar. ben kadınım, anasına küfür ediyorum deme. öyle bi durumda az bile yapmışsın.

  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (08.05.13 02:40:26)
plaka alıyorum. sonra çapı çevresinden geniş arkadaşlarıma bildiriyorum. benim babama onu dicek cezasını elbet çekmeli.

  • tüketici kız  (08.05.13 02:40:29)
@tüketici kız plakayı aldım ama çapı geniş arkadaşım ifilan yok, öyle bişey yapamam.

  • niye ama  (08.05.13 02:42:19)
o zaman polise bildir. telefonla değil ama, git merkeze anlat durumu mağduriyetini, yardımcı olurlar emin ol.

  • tüketici kız  (08.05.13 02:48:00)
helal olsun bacım aynen devam.

daha yaratıcı küfretmek istiyosan inciye falan takılabilirsin :(
  • loser blueser  (08.05.13 02:49:13)
ananın örekesine kadar yolun var orço! ( şööle ağız dolusu, sinire kesmiş kıpkırmızıyken )

hiç takmıyorum kimseyi kardeşim. yoksa o an bi masumun gırtlağına yabışıveririm o sinirle. ha bi de hareket çektiğim çok oluyor. bi gün dayak yemezsem iyi ama o adrenalinle beni o halde kim görse biraz tırsar belki. bilemedim...
  • saatleriazarlamaenstisusu  (08.05.13 02:50:22)
ya ben de çok küfrediyorum özellikle aynen trafikteki hanzolara, bi gün dövecekler ama ne zaman.
bi de her şeye cinsiyetçi diye diye küfür etme zevkimizi de aldılar elimizden.

  • meriadoc  (08.05.13 03:19:00)
  • chronic unholy  (08.05.13 03:28:09 ~ 03:28:21)
kadına küfür hiç yakışmıyor ne olursa olsun.

  • nunishuris  (08.05.13 03:44:05)
erkege harbiden agir gelecek bir kac kufur soylemen lazim.
mesela bas git ezik gavat
veya tipini sktimin bakiyo bide mal mal hayatini skrim lan senin.
bende kaptirdim valla, anladin ama sen. anasina kufur cok siradan kaliyor yaratici dusun.
bide mesela kadinlar keske uzak dogu sporlarina daha cok merakli olsalar. o zaman laf atanlar, goz suzenler, trafiktekiler falan hepsi duzelir. Hep bizmi kavgaya giricez, kafayi oturt bitsin is, biraz yardimci olun toplumu temizlemek icin...
  • sfist  (08.05.13 04:35:42 ~ 04:39:28)
İstanbul'daysan minibüsçüler derneğinin yeri Fındıkzade'de bir apartman'da, Fındıkzade otobüs durağına yürüme mesafesinde, arasan bulursun. oraya bildirmen yeterli. elinde delil de olsaydı süper olurdu aslında ama şikayet et, dilekçe yaz vs.

  • loveinaflipbook  (08.05.13 08:35:54)
ağzını yaya yaya yavşşşak ve hadi ordan ibinee demek benim hoşuma gidiyor tatmin oluyorum sinirlenince.

ama illa koymalı falan olacaksa, yıl olmuş 2013 pipi olmadan da olabiliyor bazı faaliyetler bence :)

ha bir de ek olarak hayatını s.kerm var. e malum hayatı s.kmk için illa pipi olması gerekmez :)
  • gallipoli  (08.05.13 08:37:01 ~ 10:18:48)
çileden çıktıysam hiç sakınmam yardırırım. höylöylöy kadınlara hiç yakışıyor mu diyenlere de çok güzel cevaplar hazırladım.
yalnız şöyle küfür ediyorum; kadınlara yöneltilmiş lafları erkeklere yöneltiyorum; örneğin horospı çocugı yerine doğrudan horospusun sen diyebiliyorum, annen seni doğurmamış .... falan yardırıyorum, etkili oluyor, erkekliklerine de laf söyledin ya gözleri fal taşı gibi açılıyor, tavsiye ederim.

  • tiny penny  (08.05.13 09:00:57)
erkegim ama şunlar var:

bianet.org

bi daaki feministivale katılıp öğrenip bize de öğretebilirsen de iyi olur. hetero erkek olduğumdan ben giremiyorum o ortamlara.
  • ismail yk  (08.05.13 10:02:06)