izmir - istanbul

3 temmuzda istanbula gitmeyi planlıyorum. sizce en ekonomik yol ne şekilde olabilir? (otostop dışında)

ben önce bursaya otobüsle. daha sonra da idobüsle de 3 veya 7 liraya bilet alıp direkt kabataşa geçebilir miyim acaba diyorum. ama bursa otogardan sonra idobüsün kalktığı noktaya nasıl ulaşacağıma dair bir fikrim yok. yardımcı olursanız sevinirim.

idonun kendi servisleri varmış diye duydum sen ona bi bak derim.. ayrıca 50 tl ye bilet var pegasusta kastığına değmze

  • veilofsin  (07.05.13 10:20:35)
idobüs artık istanbul-izmir seferi yapmıyor bildiğim kadarıyla... bana da izmir-istanbul arası için uygun bir rota lazım ama erkenden promosyonlu uçak bileti haricinde bir şey bulamadım. kamil koç git-gel 100 lira :/

  • der meister  (07.05.13 10:25:05)
en uygun uçak bileti pegasusta ve 64 tl. idobüs izmir - istanbul seferlerini kaldırmış. bursadan aşağı gelmiyor yani. en ekonomik olaraktan herhangi bir otobüs firmasıyla 25 tl'ye bursaya gelmek. oradan da dediğim gibi 3 - 5 tl ye idobüse binip 30 liraya istanbula varmak :)

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (07.05.13 10:29:08)