game of thrones yigrit sorusu

---------------------------------------------------------ssss--------

şimdi bu yigrit yenge jon snow'a ne demek istedi sırrını biliyorum falan? nasıl yani jon'un aralarına ajan olarak girdiğini biliyo mu şimdi yigrit?

evet diyorum

  • nax  (07.05.13 00:44:40)
seviştiklerini kastetmedi mi orda? sen mance nin çadırına girdiğinde değil benle mağaradayken crowluktan çıktın gibisinden. bölüm sonunda ulu orta öpüştükleri için anlamı kalmadı tabi bunun. tekrar izledim nax'in açıklaması daha mantıklı geldi bana da.

  • irbat  (07.05.13 01:02:32 ~ 01:19:46)
Sirrini biliyorum derken sevistiklerinden bahsediyordu. Derken sadakat ve baglilikla ilgili birseyler soyledi. Bunlari dedikten hemen sonraki yuz ifadelerinden anladik ki meger jon snow kargalara da sadikmis.

  • nax  (07.05.13 01:12:18 ~ 01:13:55)
evet bence onu kasteddi, sevişmeleriyle alakalı değildi bence

  • jedilance  (07.05.13 01:42:32)
Evet biliyor, fakat Jon'un kargalik'tan vazgecip onunla birlikte kalacagina inandigi icin sirrini sakliyor.

Kitaplar'da kacip guney'de yasama hayalleri kuruyorlardi birlikte.
  • latios  (07.05.13 01:56:45)
sevişmeleriyle alakalı değil(en azından tam olarak) o mevzu. orada ben seni tanıdım; yiğit, mert, sadık adamsın. Senin hala içinde crow olduğunu ve wildlinglere ihanet etme niyetini biliyorum. ama artık ben varım, bana ihanet etme davan için diyor. sonra da ekliyor sen de, ben de sadece önemsiz askerleriz, iki taraf için de önemimiz yok, dava uğruna bu aşka kıyma diyor.

  • yakuza123  (07.05.13 01:58:54)