hangi telefon alınır

akıllı bir telefon almak istiyorum. ama karar vereniyorum. aklımda htc one almak istiyorum. ama bulmak imkansız gibi bir şey... ve ne zaman tekrar satışa çıkacak muamma. aklıma s4 ve ve note2 yatıyor. ama karar veremedim. ayrıca note2 1000tl, s4 1200tl ye geliyor. sizce bu telefonlar bu paraları hak eder mi?

(bkz: galaxy nexus)
(bkz: lg nexus 4)

  • geldiler  (06.05.13 00:50:52)
s4 ıyıdır

  • jamswety  (06.05.13 01:05:44)
bence s4 iyi falan değil telefonda bildiğin takılmalar var, inceledim takılıyor fotoğraf çektim çok da matah değil fotoğraflar, youtube'taki incelemeleri izlersen ordaki takılmaları da çok rahat görebilirsin ha günlük kullanımda bi süre sonra farketmezsin büyük ihtimalle ama beni gıcık etmeye yeter mesela. Bence htc one'ın üzerine git ya da iphone al.

  • ekaterina  (06.05.13 01:09:39 ~ 01:09:50)
Iphone beş

  • fuzuli  (06.05.13 09:25:45)
Nexus 4. Fiyat/Performans oranı çok iyi. Ayrica google yazilimsal olarak destek verdiği için telefonun sürümü her zaman güncel olur. İPhone larda yaşanan sikintiyi çekmez sin.

  • Kreuzberg  (06.05.13 09:27:45)