[]

Spor Aleti Önerisi

1.72 boyunda 86 kg'yum eve bir spor aleti almak istiyorum spor salonuna gidecek pek vaktim yok. kararsız kaldım bisikletmi koşu bandımı veya sizin önerebileceğiniz başka aletler varmı
 
koşu bandı ile 3 ayda 83 den 65 e indim. kesinlikle koşu bandı


  • trejemu  (05.05.13 10:20:22) 
Koşu bandı en iyisidir ama alt katı çok rahatsız eder. Bisiklet seçeneğini de değerlendirin.


  • arandur  (05.05.13 11:21:13) 
ucuz yollu bisiklet alacağım ben şahsen.


  • liriamer  (05.05.13 11:24:21) 
Hicbiri.
(bkz: İnsanity)

  • chavezding  (05.05.13 11:33:05) 
  • loralynn  (05.05.13 13:14:55) 
Abi koşu bandı da olabilir, kondisyon bisikleti de olabilir. Ben kondisyon bisikletiyle cardio çalışıp 8 kilo vermiştim 45 günde.

Diğer arkadaşların da söylediği gibi koşu bandının ses sorunu olabilir alt kattakiler için. Özetle düzenli çalıştın mı ikisi de işe yarıyor. Fakat maddi olarak daha ucuz olmasından ve ses sıkıntısı yaratmayacağından dolayı kondisyon bisikleti tercih sebebi olabilir.
  • self noise  (05.05.13 15:52:37 ~ 15:54:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.