galaxy S3 ve Note II arasında seçim yapmak...

Note II'yi alınca pişman olacağını bildiğiniz birini S3 alması için nasıl ikna edersiniz?

Bu kişi note 2 ve s3 arasında kalmış birisi. Boşuna 300-400 lira çöpe gitmesin.

Note 2 alacagina S4 al biraz daha katip dersin. Yoksa 400 lira cope atacagina S3 al diyebilirsin.

  • archely  (29.04.13 15:44:58)
bunu da dedim ama hemen alması gerek. telefonu yok. aynısını dedim hem de.

  • kisa bisey olsun istemistim  (29.04.13 15:47:29)
note 2 tartışmasız daha iyi

  • efrasiyab87  (29.04.13 15:59:37)
yahu ben de note II kullanıyorum zaten. süper alet de alacak olan insan benim gibi çanta taşıyan biri değil. cebinde taşıyacak ve büyüklüğü yüzünden pişman olmasını istemiyorum. note II nin en önemli farkı kalemi ve 2 gb ram sahibi olması. bunların dışında var mı bir numarası? multitasking'i hanginiz ne kadar kullanıyorsunuz? o yüzden s3 alsın diyorum ben.

ben sırf kalemi olduğu için aldım. ve nokia 1203 müydü neydi ondan geçtim. ilk kez akıllı telefon aldım o yüzden bu kadar para vermekte bir rahatsızlık duymadım. ama yani şimdi kalkıp 1600-1700 vermek ne demek. adamın işini s3 görecek ve note II hantal olacak onun için. neyse belki de en iyisi ona bırakmaktır...
  • kisa bisey olsun istemistim  (29.04.13 16:03:47)
niye ikna etmek gerekiyor ki? kararı alacak kişiye bıraksanız, ben onun için en doğrusunu biliyorum demeseniz daha iyi değil mi? belki note 2 alacak ve çok memnun kalacak? ki note 2 alıp pişman olan pek kimse görmedim. rahat bırakın bence şahsı :)

  • joelskellington  (29.04.13 16:10:04)
Note2im var. hiç bir zaman çantada taşımıyorum, palto olsun ceket olsun hatta pantolon cebime dahi sığıyor

  • efrasiyab87  (29.04.13 16:20:59)