Büyük Boyutlu Ekli E-Mail Göndermek?

Merhaba. e-mail yoluyla 250mb civarı tutan fotoğraf transferi yapacağım. Ancak yüksek boyutlu ek gönderilmiyor mail ile. Nasıl mail atabilirim bunları?

dropbox, yandex disk gibi uygulamalarla...

  • ruhibirbanyo  (28.04.13 23:49:05)
  • edip  (28.04.13 23:49:38)
cevaplar için teşekkürler ancak ben link falan olmadan direkt maille atmak istiyordum. faydası olur diye buraya da yazıyorum. yandex mail hesabım vardı bir de ona bakayım dedim. Dosya başı 2gb'a kadar dosya ekleyip mail atılabiliyormuş. sonuç olarak tek parça halinde yandex maille yolladım.

  • royal  (29.04.13 00:16:39 ~ 00:17:22)
@want2die çok güzel söyledin.

kontol etmek için şimdi yine yandex mailimden kendi hotmail hesabıma aynı maili yolladım baktım. mail ekini hotmailden alamıyorum ancak yandex otomatik olarak yandex disk'e kaydetmiş dosyayı, e-postadaki indir linkine tıklayınca yandex disk sayfasından tek parça halinde dosyayı indirebiliyorum.
  • royal  (29.04.13 00:22:23 ~ 00:23:13)