Beetle alıyorum galiba ya peki opsiyonlar :/ ??

Merhaba bugün gittim konuştum şimdi dizel 1.6 otomatik 73 bin tl, ama ben panoramik cam tavan, fender ses sistemi ve xenon far istedim 80.900 oldu fiyat. Sizce değer mi 7000 tl ye? Yoksa vazgeçeyim mi bunlardan aslında istiyorum ama kafam karıştı ya çok gibi sanki 7000. neyse siz ne dersiniz? Bi de ses sistemi fender olunca araba şöyle oluyor 3.bp.blogspot.com değer dimi?

xenon nedense pek bi gereksiz gibi geliyo bana ses sitemi içinde birşey diyemiyeceğim ama panaromik cam tavan olmalı bence.

  • JK  (15.04.13 17:58:28)
Xenon en ucuz opsiyon 460 euro.

  • ekaterina  (15.04.13 18:01:10)
73ü verip 7 bine mi takıldın?

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (15.04.13 18:05:51)
az değil 7bin ya, takılınabilir bence gayet. görüş alıyorum hem ne var ki.

  • ekaterina  (15.04.13 18:09:43 ~ 18:11:33)
o araba alınır mı ya oyuncak gıbı al bi volvo o kadar para vercen bari degsin

  • lola35  (15.04.13 18:11:24)
Volvo bu kadar seksi ve şirin değil ama a180 de alabilirim ama çok başka bi araba ya bu. Değil mi bebişler :p

  • ekaterina  (15.04.13 18:12:40)
bana göre 70.000 lira bu araca çok zaten, xenon derseniz, beetle' ın nostaljisine eziyet ediyor o ışık. cam tavan ve ses sistemi güzel opsiyonlar. 80.000 lira yine de o araca çok bence.
selamlar.

  • ohtararan  (15.04.13 18:15:58)
Valla bence vermeyin ona o parayı. Hani illa o tarz bir araba olsun derseniz Mini Cooper'lara bakın. Çünkü Beetle piyasada çok az, hem parçası sıkıntı olur, hem de ilerde satarken dezavantaj olur; ancak Mini Cooper piyasada çok daha fazla. O fiyata rahatlıkla Mini alabilirsiniz yani. Bir daha düşünün isterseniz.

  • marcelle  (15.04.13 18:18:06)
Mini cooper beğenmiyorum o kadar. Hem herkeste var çok cazip bir şey değil mini sahibi olmak belki countryman s olabilir ama o da hem hormonlu mini gibi hem de aynı paraya 3.16 alırım ki daha iyi olur countryman almaktan.

  • ekaterina  (15.04.13 18:23:39)
Mini al diyenlere aldırma derim.Ben de aynı hataya düşüp mini aldım ama ikinci el olmasına rağmen neredeyse bu kadar para harcadım (opsiyonlariyla 8000-9000e çıkmıştı).Simdi yazın satacağım ,yaptıgım masrafların hiçbirine değmeyecek eminim.
Ayrıca herkeste su aralar mini var zaten.

Bu arabayı ben de cok seviyorum hem sen de arabayı degil opsiyonlari sormussun,belli ki arabayi seviyorsun ve alacaksin.dediğim gibi ben 9000e yakın para vermiştim,almişken istediğin gibi almış olursun.
  • fraise  (15.04.13 18:24:39 ~ 18:25:53)
Değer, al bence, çok beğeniyorum yeni Beetle'ı.

Ben de alıyorum, aynen Mercedes ile Beetle arasında kalmıştım.
  • [silinmiş]  (15.04.13 18:51:50)
Amacın aynı zamanda yatırımsa o paraya veya yakınına bi daha hayatta satamayacağını bilmen lazım. O tarz bir arabayı yakın zamanda satmak niyetin varsa ciddi para kaybedersin.
Ama yok satmıyacam keyfini sürecem çok seviyorum diyosan 7 bin masrafa değer.

  • yardiray1500  (15.04.13 19:12:12)
fenderli güzelmiş. al bence.

renk ne alıyorsun? grisi çok hoş
i.oodleimg.com
  • utkucbkc  (24.06.13 23:25:15)
@utku beyaz alacaktım ama vazgeçtim :(

  • ekaterina  (24.06.13 23:32:25)