site kaynak kodlarını almak ??

www.bangwithfriends.com
evet örnek çok hoş olmadı biliyorum ama bu sitenin kaynak kodlarına ihtiyacım var nasıl ederiz bilemedim pek anlamadığım (aslında hiç) web olayından var mı bilen eden ?
hatta mümkünse gönderirse bile süper olur, benzeri de olabilir aslında. sadece facebookta arkadaş listesini göstermesi yeterli.

yapana izmire geldiğinde 2 bira (ucuz oldu biliyorum fakirim)

sağ tuş kaynağı görüntüle.

  • lord  (15.04.13 16:35:19 ~ 16:35:48)
kaynak kodundan kastın, sayfanın html koduysa sağ tıkla kaynağı görüntüle de, ama sitenin işleyişi hakkında kodlara ihtiyacın varsa mümkün değil

  • facebook  (15.04.13 16:42:52)
tam olarka sıkıntımdan bahsedersem aslında daha faydalı olur gibi,
şimdi tam olarak bu sitede ki gibi izin veren kullanıcının arkadaş listesini listelemem gerekiyor ama nasıl yapacağım bilemedim.istediğim mantıkla bir tek bu site aklıma geldiği için bunu gönderdim yani bu bahsettiğimle ilgili bir şey lazım ama

  • exodia  (15.04.13 16:44:22)
guitarissimo +1 aynen panpa

  • lord  (15.04.13 18:19:32)
Hacı en güzel örnek buydu :)

  • exodia  (15.04.13 19:03:24)
facebookumu böyle bir siteye bulaştırmak istemiyorum, aksi halde bir şeyler yapmaya çalışırdım, logoyu guitarissimo yazana kadar farketmemiştim :)

  • facebook  (15.04.13 22:17:51)
facebookta bir şey belli olmuyor ben kullandım bir işe yaramadı ama olsun :) gerçi p.çlik olsun diye bütün erkeklere gönderirsem erkek halimle neyse adım çıkacak sustum

  • exodia  (15.04.13 22:44:43)