Beetle alınır mı?

Merhaba ford focus sahibiyim şu an değiştirmek istiyorum epeydir a180 alcam diye dolaşıyordum ama geçen bi yerde bu beetle ı gördüm yenisini hastası oldum lisedeyken de isterdim o zaman almamıştık geri, yaşım şu an 25. Tek kapı olması biraz soru işareti yaratıyor bi de mercedes vs. Vw olayı var ama aklımdan çıkmıyor da alınır mı sizce? Ne düşünüyorsunuz bu araba hakkında? Teşekkürler.

duymamış olayım,a180'e paran yetiyosa koşup alıyosun ekaterina

  • GibsonRules  (14.04.13 23:02:12 ~ 23:03:03)
ben olsam beetle alirdim tamamen oznel bi yorum tabi. bi de beetle merso ya gore cok daha estetik ve sirin

  • rentts  (14.04.13 23:03:30)
al hatta bana da bi tur ver hayrına.

  • jpsartre  (14.04.13 23:05:43)
@rentts ben de o şirinliğe kapıldım işte böyle a180 alırsam içim acıyacak gibi geliyor ama babam da akıllı ol diyor bilemedim :/

  • ekaterina  (14.04.13 23:06:11)
salla babani ya babana mi aliyosunuz beetle candir

  • rentts  (14.04.13 23:07:46)
arabaya başkası değil de sen bineceksen başkasının düşüncesini önemseme. başkalarının düşünceleri için yaşamaya bir son verelim artık. 2 ay sonra ben de chrysler pt cruiser alıcam nasipse, bana da milyon kişi dedi paranı heder etme diye, umrumda mı ama bir sor bakalım.

  • yns  (14.04.13 23:49:23)