!f Ankara

İlk kez gidiyorum ve fazlasıyla da heyecanlıyım bu festival adına ama biraz da bilgi verebilecek olursa, harika olurdu. Mesela tek bir bilet alınabiliyor mu bütün filmler için. Yoksa normal sinemaya girer gibi her filme ayrı ayrı mı?
Aynı şekilde !f Istanbul daki bütün filmler Ankara'da da gösteriliyor mu? Malum Ankara'daki daha kısa sürüyor.
Birde önerebileceğiniz filmler?

if in sitesinden programa bakabilirsin. bildigin film iste tek farkı vizyona bi sekilde gelmemis bu filmler. malum yerlerde carsaf carsaf var oysa, bilen seven izliyor her sekilde.

  • bryan fury  (09.02.09 16:54:26)
malum yerlere elim kolum rahat uzanıyor da sinemada izlemeyi ayrı bir seviyorum.

  • sesee  (09.02.09 17:04:50)
boxer la geceyarısı sekansını hic biseye degismem ben.

  • bryan fury  (09.02.09 17:46:33)
!f Ankara filmleri 26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında AFM Cepa'da gösterilecek. (Cepa Alışveriş Merkezi) Biletlerin internetten önsatışı 15 Şubattan itibaren mybilet.com'da ve 21 Şubattan itibaren de AFM Cepa'da biletler satılmaya başlanacak.

  • hurin  (09.02.09 18:41:25)
konu ile ilgili olarak, if ankara koordinatorune ulastim. soyle dediler:

"Ankara-Istanbul farketmez,

festivalle ilgili her turlu ayrintili bilgi 2009.ifistanbul.com'da

fakat !f Ankara'ya ozeller kisaca:

* !f Ankara festival biletleri 15 Şubat'ta www.mybilet.com üzerinden ön satışta, 21 Şubat tarihinden itibaren Ankara AFM Cepa Sinemaları'nda ve Panora AVM'de.

bu yil film gosterimleri disinda 3 etkinlik gerceklesiyor:

* "Film Yapmak, Çekmek" Ne Menem Bir İştir?
* !f Ankara Filmlerine Terso Okumalar
* Teoride ve Pratikte Aktivist Video

ayrica Turkiye'den Kisalar seckisi Türk İngiliz Kültür Merkezi'ndeki gösterimleri Ankara'lı yönetmenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek ve gösterimler sonunda yönetmenler ile soru- cevap yapılacak

gonullu olmak, etkinliklere katilmak ya da ankara ile ilgili her turlu soru icin nihankatipoglu@gmail.com"
  • hapsuruk  (09.02.09 19:20:48)
gnctrkcll ya da daha başka bir kampanya var mı bu arada? 7tl falan diyor, daha az olur diye düşünmüştüm.

  • sesee  (09.02.09 21:03:49)
iskv nın indirimi var ama istanbul içi sadece sanırım. onun dısında da bi indirim yok. belki yapıkredi ogrenci kartlarına indirim olabilir.

  • bryan fury  (10.02.09 15:55:33)
ayrıca, festivalin ankara programı şöyle:

2009.ifistanbul.com
  • hurin  (11.02.09 10:25:15)