Red alert 2 kurarken hata? Nostalaji yapalım dedim olmadı yar.

Sevgili comrad generallar,
Elimde bir adet xp laptop var.

ra2 kurayım dedim, gittim cd'sini bile aldım d&r'dan. kurarken:

"setup.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor" diye bir hata vererek daha setup.exe kuruluma geçeemeden hata vererek kurulumu sonlandırıyor, nedir abicim derdi?anlayamadım gitti.

CD de sıkıntı olabilir başka bir bilgisayarda dene önce, aynı sorun devam ederse değiştirirsin. Yok sadecesenin bilgisayarındaysa şu anda ne söylesek yalan olur. Çünkü çok genel bir problem, detay yok.

  • himmet dayi  (14.04.13 11:27:30)
Sorun senin bilgisayardaysa format at yeniden kur , ben bilgisayara uzun süredir format atmıyor oyunlarda hep böyle ufak tefek sorunlar yaratıyor.

  • Caaannn  (14.04.13 11:34:10)
uyumluluk modunu denedin mi?

  • ned flanders  (14.04.13 12:12:55)
serafettin.net/ra2

Yönetici olarak windows xp uyumluğunda çalıştır.
  • serafettinn  (14.04.13 12:24:53 ~ 12:25:32)
format at yeniden kur nasıl bir çözümdür ya, işi gücü olan adamım bir dünya evrak kürek var bir oyun için format mı atayım, liseli çözümü işte.

buldum gençler xp için safedisc yüklemek gerekiyor. microsoft'un sitesinde safedisc yamasını yükleyin çözüm olur. belki günün birinde başkasına lazım olur diye söyledim.

oyun çalışmıyor diye format filan atmayın, gözünüzü seveyim.
  • corona  (14.04.13 15:35:53)