facebook sorusu

hocam şimdi arkadaşınız olmayan birinin profiline sık sık giriyosunuz. örneğin SSG olsun.. sonra facebook arama yerinden A ya bastınız "SSG" olarak otomatik tamamlıyor ya hani. o kısım nasıl temizleniyor?

temizlenemiyor, ama çok uzun süre o kişinin profiline bakmazsanız aramalar kısmından düşüyor ismi. alternatif yöntem olarak merak ettiğiniz kişinin profiline ortak bir arkadaşınızın arkadaş listesinden girip bakmak. o zaman arama çubuğunda belirmiyor.

  • quasiromantic  (12.04.13 12:07:47)
bir de aynı şekilde madem onun en üstte çıkmasını istemiyosunuz. atıyorum adı ahmet ve en üstte çıkıyor. sizde abdurrahmanın sayfasına çok bakın ve o üste çıksın

  • metehan01  (12.04.13 12:13:27)
Gizlilik ayarlarına gelin ve oradan 'hareketler dökümünü kullan' adlı 2. sıradaki seçeneği tıklayın.Daha sonra sol tarafınızda bulunan 'fotoğraflar, beğenmeler, yorumlar' kısmının hemen altındaki daha fazla seçeneğine tıklayın ve en aşağıda göreceğiniz 'ara' kısmına tıklayın.Tutulan kayıtları görecek ve arama kayıtlarını sil seçeneği ile silebileceksiniz.

@quasiromantic ; Demek sadece tutulan log temizlenebiliyor benim yaptığım işlem ile.Arama kayıtları hala duruyor sahi :@ Nedense kayıtları sildikten sonra kontrol etme ihtiyacı hissetmedim.Teşekkürler.
  • lisko  (12.04.13 14:55:11 ~ 15:45:19)
@lisko öyle olmuyor maalesef. mesela arama geçmişi bomboşken bile arkadaş olmadığınız (ama profiline sıkça baktığınız) kişinin baş harfini yazınca hemen çıkıyor yine. nedense o 'gözetlenen' kişilerin listesini manuel olarak sildirmiyor facebook. ancak uzun süre bakmayınca gidiyor.

  • quasiromantic  (12.04.13 15:17:13)