Banyoda armatür bozuldu, ev sahibi mi kiracı mı yaptırır?

Evet durum bu. Armatür eskilikten ve dandiklikten bozuldu, kullanım sırasında veya yanlış kullanımdan değil. Ben ömrünü tükettiğini düşünüyorum. Ev sahibinin alması gerekiyor diye biliyorum ama sormak istedim yine de...

Ayrıca ben böyle dandik bir su akış yönü değiştiren kol görmedim. Kullanımı sıkıntılı... ulasyapimalzemeleri.rehberalem.com

bu tamamen ev sahibinin insifiyatine kalmış bir durum adam hayır derse mecbur yaptırıcan çünkü sana verdiğinde çalışıyordu bir nevi sen bozdun ama iyi bi insansa kendisi de karşılayabilir yoksa zorunda diye bir şey yok.

  • ekaterina  (09.04.13 20:31:08 ~ 20:31:26)
sen yaptırıcan hocam. ev sahipleri hiç bir zaman yanaşmaz.çevirme yerleri bozulduysa 5 tl musluk komple bozulduysa 35 tl :D

  • inanmazsan inanma  (09.04.13 20:58:38)
biz de ev sahibiyiz. bu tarz bir şey olduğunda kiracı alıyor, faturasını bize veriyor ve kiradan düşüyoruz. sonra da evden çıkarken dolapların içindeki raflara kadar söküp götürüyorlar.

  • kayranin kedisi  (09.04.13 22:48:35)