[]

e-pasaport harc bedeli

merhabalar,

2 gundur bankalari dolaniyorum bu harc bedelini yatirmak icin fakat hepsi biz yapamayiz diyorlar, internet sitesinde yer alan bankalara gittim. yurtdisi cikis harci yatirabilirsiniz, pasaportu bilmiyoruz diyorlar.

ziraat
is bankasi
yapi kredi
denizbank

gittigim bankalar bunlar, ne yapmam gerekiyor bu parayi yatirmak icin? nerelere gidem?

 
akbank alıyor.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (02.04.13 21:58:28) 
oha! ziraat nasıl almaz diğerlerini bilmiyorum fakat bir sürü bankaya anlaşmaları var, birinden birine denk gelmen lazımdı. veznedarların acemiliğine gelmiş olsa gerek. ısrar et müdürüne sordurt bişey yap. çok önemli kısmı ise: aldığın dekontta tahsil edilmiştir gibi bişey yazıp veznedar imza atıyor kaşe basıyor, yoksa e. müdürlüğü kabul etmez.


  • jedilance  (02.04.13 23:17:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.