Nedir yahu bu?

Ayy hiç mi bir şeye tahammül kalmamış anlamadım ki, bi yazılar eğrildi bi sinek geldi falan diye compumaster'a olgun değil demeler falan, saçma değil mi ya? Bence siz olgun değilsiniz hiç <3 compumaster :) sorulu duyurulu başlık olsun bu da.

bence bunlari takmamak gerek.
olay olacak bir sey yok. saka yapilir. begenirsin, begenmezsin. bu kadar. konusacak bir sey yok yani.

  • lorenzen  (01.04.13 23:11:51)
Ben de onu diyorum, maksat gevezelik olsun :) hem de compumaster'ın çok üstüne geldiler cık cık dedim.

  • ekaterina  (01.04.13 23:14:18)
compunun da çok umurunda

**umurundaymış adam açıklama yaptı.
saygılar.
  • cecilia  (01.04.13 23:15:27 ~ 23:38:58)
Katılıyorum, birkaç kişi, yapılan şakaları zırvalık derecesine taşıdı. Kolayca çözümü varken, gereksiz yere isyan ve ağlamaları anlamak güç.
-Günün anlamını belirtmek açısından, compumaster'a uğraşları için şükranlarımızı sunuyoruz :)

  • a different dimension  (01.04.13 23:17:56)
öyle eğlendik saçmaladık gitti işte.. bu da bir anımızdı..

  • ermanen  (01.04.13 23:25:08)
evet siteyle oynamalar cok basarili degildi kabul etmem lazim. su yana yatma olayi asagidaki kutular yuzunden bozulmasa aslinda yazilarin netligi pek bozulmuyordu. Net olsaydi tek yapacagim sey o olacakti. Neyse milletin hic bir seye tahammulu kalmamis, zaten site olan ilgi de her gun gozle gorulur azaliyor.

  • compumaster  (01.04.13 23:35:03)
Atarlanmalar falan değil de Compumaster siteye katılım ve ilgi azalması durumu hakkında ciddi misin? Eskisi kadar çok girmiyorum duyuruya ama kasabanın ortasında çöl çalıları yuvarlanırsa bu koyar bak.

  • ukde  (02.04.13 00:27:41)
Sadece bu ay % 15 - 20 kuculme var anlam veremedigim bir sekilde

  • compumaster  (02.04.13 04:44:11)