[]

ne dedi bu hoca simdi

merhabayin

istatistik dersi icin anket hazirliyordum, sorulari hazirladim hocaya mail attim. kendisi bi cevap verdi ama anlayamadim pek. simdi hoca ni dedin seen diye soramam da. begenmis mi ki bu adam.

Soruları ve cevapları tekrar kontrol et, hepsini bir tabloda yaz.

boyle dedi. tablodan kasti excel mi acaba

 
hocam ne demek istediniz ben anlayamadım diye sor bence.


  • yue  (21.03.13 15:51:07) 
anket sonuçlarını analiz edilebilir bazda hazırlamanızı istemiş gibi anladım ben


  • sannora  (21.03.13 16:06:41) 
Hepsini aynı yerde ve,düzenli görmek istemiş olmalı. Tekrar kontrol et, ettim diyede ekle işte. Ben öyle anladım.


  • sehpa fx350  (21.03.13 17:54:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.