BlackBerry Yardım

Uzun zamandır kullandığım Nokia 71 artık miladını doldurdu değiştirmem gerekiyor. Tekrardan qwerty tuş takımı olan bir telefon almak istiyorum. Dokunmatikler hem kullanım olarak hemde fiyat olarak uygun değil. İki cihaz arasında kaldım BlackBerry 9300 Curve 3G ve BlackBerry 9320 Curve hangisini önerirsiniz. Veya başka bir BlackBerry modeli fiyat dahiline önerilerine açığım. Birde bis aktif olarak kullanmıycam ama zaten hali hazırda kullandığım bir internet paketım var şuan en fazla whatsapp,twitter vb. programları kullanırım arada da nette birşeylere bakarım. Acaba bis aktif duruma getirmeden bunları E71 deki gibi kullanabilirmiyim?

Modeller hakkında yorum yapamayacağım ama ben Curve 9360 kullanıyorum gayet güzel.
Bis paketini açtırmadan Twitter, Facebook gibi uygulamaları wifi olmadan kullanamazsın ama sadece uygulamaları. Yani Opera Mini falan indrirsen olur. Ama bis paketi de bayağı işe yarıyor.

  • Olric  (21.03.13 17:38:01)
9320 kullanıyorum şu anda, memnunum.

whatsapp ve twitter bis olmadan wifi ile çalışıyor ama blackberry alıp bis almamanın anlamı yok bana göre.
  • slackerbitch  (21.03.13 22:29:10)
Whatsapp internet paketiyle de çalışıyor.

  • Olric  (22.03.13 20:16:09)