İzmir-Alsancak'ta nerede yemek yenir?

Ne olduğunun önemi yok. Fiyat/ Performans yüksek olsun yeter.

Balik pisirici veli usta. Fiyat cok pahali ama performans da cok iyi.

  • Cumhuriyet Savcısı  (20.03.13 11:41:33)
red dragon chinese restoran
tayfa balık restorant, diğer balıkçılara göre fiyatlar daha uygun, balıkla çok güzel.
edirne ciğercisi, fiyat makul, ciğer fena değil.
altın kapı iskender: bi ara türkiyenin en iyi döner/iskender restoranlarından seçilmişti. çok pahalı ama hakkat güzel oluyor iskenderi.
cafe varuna: dünya mutfaklarından örnekler. yemekler güzel, porsiyonlar büyük, çeşit çok, hindistana gitmekten daha ucuz, fiyatlar makul,

kesinlikle yenmemesi gerekenler: bay döner, o fiyata o döner yener mi kardeşim.
  • halanne  (20.03.13 11:47:12 ~ 11:51:46)
ben alin's i beğeniyorum. yani, lüks restoran değil ama yemek yemek istediğim zaman ilk baktığım yer.

hani, fazla kaçmasın. akşamüstü güzel bir yemek yiyeyim dersen. alin's derim.

dersen ki, güzel bir şeyler yiyeyim: tavacı recep'e git. ama hesap tuzlu gelebilir. (gerçi çok da tuzlu değil)

deniz ürünleri için deniz restoran ve tayfayı tavsiye etmiyorum. biri, fiyat performansta kötü. öbürünün ise, hiçbir ürünü güzel değil. (mezeler vs. hepsi kötü) balık için açıkçası alsancak'ı tavsiye etmem. inciraltı, güzelbahçe dolayları daha iyidir.
  • kamera motor  (20.03.13 12:01:02)
öyle özel bir akşam için falan değilse, zahmetsiz balık evi, caminin tam karşısında.

  • Phoebe  (20.03.13 12:05:13)
rakı içeceksen Arasta'yı tavsiye ederim, mezeleri çok tazedir.

  • mega idea  (20.03.13 12:08:23)
Tavacı recep usta +1

  • cio35  (20.03.13 12:12:01)
alin's +1 eğer lüks bir yer bakmıyorsan.
tayfa diye (adını yanlış hatırlamıyorsam) diye bir balıkçı var. ucuz salaş ama lezzetli bir yer.
ama kamera motor'un dediği gibi balık yiyeceksen güzelbahçenin de ilerisine gideceksin.
  • goldentitan  (20.03.13 12:25:06 ~ 12:26:18)
Tavaci recep usta +1

  • overlokmakinesiayaginizageldi  (20.03.13 12:31:07)