torrentde 1000 dosyanın içinden 1 dosya indirmek

şimdi bu utorrent olsun, bitcomet olsun zxeruajldfkajlk olsun mümkün. mümkün de diyelim 100 dosyalım bi torrent var biz gitti 10 tanesini indir dedik hız düşer mi 100/100 'e kıyasla. hayır 3kb/s filan iniyorda (utorrent ve uploaddan değil cfos var)

Eğer az seed var ise, yani coğunlukla peer'lerden geliyorsa parçalar düşebilir. Sizin indirdiğiniz dosyalar çoğunlukta tamam olmadığı için yüksek bir hız yakalayamıyorsunuz olabilirsiniz.

  • sheba and the albino girls  (18.04.07 22:38:30)
utorrent'te indirmek istediğin dosyanın priority'ni high yapabilirsin.

  • answer the questions  (19.04.07 10:58:55)
utorrent'de indirmek istediğin dosyayı normal, diğerlerini "don't download" yaptığında, ki bunun bir listesi indirme başlarken geliyor, istediğin şeyi yapmış oluyorsun. hız da bulduğu seed ve peer sayısı ve onların hızına bağlı olduğu için net birşey söylemek zor ama teknik olarak aslında bir farkı yok.

  • el fikir  (19.04.07 11:09:56)
utorrent da el fikir in dedigini yapmana gerek yok. zaten acarken seciyorsun hangilerini indireceğini.

yavas gelmesi ise her peer in o dosyaya sahip olmamasiyla aciklanabilir. ornegin torrentin 100 peer i varsa belki bunlarin 30 tanesi o dosyaya sahip.
  • chavezding  (19.04.07 16:08:25)