Şu anki deneyimlerinize sahip olarak yeniden dünyaya gelseniz

hangi mesleği seçerdiniz? ve ek olarak nasıl bir hayatınız olsun isterdiniz?

Mesela ben ressam olmak isterdim. Tablolarla, kitaplarla, muhteşem renklerle dolu bir eve sahip olmak isterdim. Filmlerdeki gibi saçlarımı kalemle tepe topuz yapıp üstüm başım boya içindeyken durup eserimi izliyormuşum. Bi de biscolata erkeği gibi sevgilim varmış meğersem :)

Sizin hayaliniz ne olurdu?

futbolcu

  • xenophobe  (15.03.13 19:56:25)
müziksyen

  • nıç  (15.03.13 19:58:05)
okula gitmezdim.

  • musluksuyu  (15.03.13 19:59:46)
çok çok farklı olmazdım herhalde, aileyi değiştiremiyoruz sonuçta ve ben yine o anları yaşayacak yine aynı şekilde etkilenecektim.

ama kimya mühendisi olurdum herhalde. lisede deneyler yapar, üniversitede de kimya okurdum yani.

ama şu anda yapıyor olduğum biçok şeyi de aynen yapardım. yani açıkçası lise ve üniversiteye dair birkaç değişiklik dışında pek şey değiştirmezdim.

aa yok lan bi de spor falan yapardım, yaşım oldu 18 boyum kaldı 165 amk
  • hjarteblod  (15.03.13 20:01:10)
kız olarak dünyaya gelseydim orospu olurdum,erkek parası yerdim.

erkek olarak dünyaya gelseydim okumazdım.Ticaretle felan uğraşırdım.
  • gorki  (15.03.13 20:02:43)
aynı işe girerdim sadece borsa altın piyasası daha yakından takip ederdim.
Ama anlamadığım bir nokta var tecrübelerimizle 2013 demi doğacaz yoksa 1984 den gerimi başlayacaz, soruya göre cevabım değişir.

  • basond  (15.03.13 20:03:26)
basond

Güzel bir noktaya parmak bastın evet. Doğduğumuz yılda tekrar doğucaz. Sadece tecrübeli olarak. Aynı seneleri bir daha yaşayacağız yani.
  • buzbebek  (15.03.13 20:06:00)
bu sil baştan kiatını hatırlattı bana beğenerek okumuştum,
eleman aynen 18 yaşında geri doğuyo hisse senetleri alıyo apple ı falan satın alıyodu faln filan gidiyodu kitap.

  • basond  (15.03.13 20:07:16)
papa olurdum. katolik dünyasının aklı başında bir lidere ihtiyacı var.

  • midesiz  (15.03.13 20:11:59)
snowboarda daha kucuk yasta baslar sporcu olmaya calısırdım.

  • kennym  (15.03.13 20:17:58)
yazılım sektörünü seçerdim, işimle hiç alakası olmasa bile çok çok seviyorum, zevk alarak, orgazm olarak yaptığım bir işim olurdu.

  • [silinmiş]  (15.03.13 20:18:50)
Kaptan olurdum ben. Cekerdim Viskiyi bakardım yoluma.

  • hope ender  (15.03.13 20:19:44)
ressam ve heykeltıraş.
resimle zaten uğraşıyorum heykele de çok ilgim var

  • rock n roll  (15.03.13 21:40:02)
Sporla uğraşmaya çalışırdım, olmazsa mesleğimden gayet memnunum.

  • charlesbukowskiineksi  (16.03.13 07:45:10)