perma yapsammı?

Düz ve boyalı saça perma tutarmı yada nasıl olur bilen varmı yada yaptırıp tecrübe sahibi?

tutuyor da yaptırma çok pişman olursun kesin acaip yıpratıyor saçı. kestirince ancak kurtuluyorsun o bölümden geri.

  • ekaterina  (11.03.13 16:03:00)
ya benim saçım çok düz bende sürekli köpükle kıvırcık yapmaya çalışıyorum ama sıkıldım artık direk perma yapsamda sürekli kıvırcık olsa diye düşünmüşdüm ama olumsuz galiba :(

  • kardelen16  (11.03.13 16:09:17)
nickteki "16" yaş ise hiç yapma bence, ayrıca -mı gibi soru ekleri ayrı yazılır ve perma yapanlar kuaför oluyor perma daha çok yaptırılan bir şey sanki hmm o yüzden bence sen perma yapma kime yapacaksan saçlarını mundar etme kendisinin, kendineyse yaptırma bugüne kadar perma yaptırıp 2 hafta sonra sıkılmayan dişi yaratık görmedim hiç.

  • lunedor  (11.03.13 16:11:40)
tutuyor.
ablam yaptırdı ama 2-3 ay sonra çok çirkinleşiyor.

  • pinkket  (11.03.13 18:20:40)