thy ve passbook

selam. thy'den aldığım biletle mobil çekin yaptım passbook'a geldi boarding pass. bu şekilde doğrudan uçağa binen var mıdır? 1 değil de 2. güvenlik hattında kimsenin bunu boarding pass'ten sayacağını zannetmiyorum, mırın kırın ederler mi?

nolur nolmaz yanına al çıktısını. belli olmaz milletin sağı solu.

  • periphery  (10.03.13 22:08:43)
lufthansa'da sorun olmamıştı, QR kodu gösterirsen onlar bankoda okutur ya da sen gişe varsa kendin okutursun. Bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Edit: Çıktısını fln alma bence. Onun sana dijital olarak verilmesi zaten kağıt israfını önlemek için.
  • zamanin otesinden gelen edit  (10.03.13 22:09:08 ~ 22:09:51)
mobil çek-in yaptıktan sonra alandaki kiosklar'dan bir çıktı alman gerekebilir belki. mobil çek-in uygulamasını oku.

  • il padrino  (10.03.13 22:11:54)
telefonu güvenliğe gösterinde 2. kontrolden de geçiyorsun rahatça, hatta kimlik de sormuyolar onu görünce

  • kafkef  (10.03.13 22:26:23)
türkiye'deki hiç bir havalimanının pasaport kontrolünde malesef mobil boarding pass uygulaması yok. o şekilde giderseniz polisler sizi check-ine yollayıp boarding pass almanızı söyler. ancak telefonda qr kodlu değil de bilgisayar üzerinden check-in yapıp boarding passı printerdan bastırırsanız onunla geçebilirsiniz pasaport kontrolünden.

  • tembel sinefil  (11.03.13 01:11:14)
Arastiracaklar icin: ic hatlar hicbir sikinti olmuyor herkes ogrenmis, dogrudan biniyorsunuz.

  • esenboga  (11.03.13 09:55:16)