[]

dis cektirme falani

curuk bir disim var cektirmek veya tedavi ettirmek (?) herneyse artik kendisinden kurtulmak istiyorum. universite ogrencisiyim bu sayede SGK . sahibi oluyormusuz sanirim. herhangi bir yerde gidip cektirmek istesem bi ucret oder miyim? ne kadar oderim? adana`da onereceginiz bir yer var mi?
 
diş çekme özelde 50 tlden fazla değildir diye biliyorum.


  • Caaannn  (04.03.13 21:36:05) 
fakülteye git para falan yok.


  • ne olacak yau  (04.03.13 21:38:22) 
sigortan varsa babandan/annenden ağız ve diş hastanesinde ya da hastanelerin diş polikliniklerinde ücret ödemeden çektirirsin. [devlet hastaneleri]


  • achtundsiebzug  (04.03.13 22:15:32 ~ 22:18:34) 
Dişiniz eğer tedavi olabilecek durumdaysa çektirmeyin. Hiçbir protez kendi dişinizin rahatlığını sağlamayacaktır. Eğer üniversite öğrencisiyseniz ve ailenizin sosyal güvencesi varsa siz de öğrenci belgenizi ibraz ederek sosyal güvence altına alınıyorsunuz. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

imza
çok sık dişçiye giden adam.
  • emrak  (05.03.13 10:31:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.