[]

mini uydu alicisi falani

simdi bunlar var, urun.gittigidiyor.com

bunu direk televizyona baglayinca calisiyor degil? canak antene filan gerek yok sanirim.


 
hayır, bunun anten girişini bir uydu antene bağlaman gerekiyor.


  • yalnux  (04.03.13 21:01:37) 
hep o tanıtıcı reklamlar yüzünden vay anasını ne ilgi topladı bu olay.

bu aletin amacı tamamen yerden kazanmak lcd yi duvara asınca sehpaya ihtiyaç duymamak o kadar. ayrıca bu aletlerin performansları süper dandiktir.

dolandırı sahtekarlar tv de tanıtırken sadece takıp kullancaksınız diyip sallıyorlar yedirdiklerine.
  • fukka  (04.03.13 21:31:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.