saç düzleştirici

kullananalar hangi markayı kullandığını ve memnuniyet durumunu söylerlerse sevnirim. netten alıcam hangi sitede baksam ki.

remington babyliss

braun iyice ama fiyatina gore degil...ortalama.

dikkar edeceginiz sey isi ayari olmasi ve ion lu olmasi.
aman philips olmasin. nesini aldiysam daha ucuz ama bu da kaliteli yani diye bozuldu. isini yapmadi.
  • gunes123  (03.03.13 18:57:31)
babyliss. iyi valla hem çok pahalı da değil, 1 yıldır düzleştiricisini de maşasını da kullanıyorum. param olsa su dalgası yapan şeysinden bile alırdım.

  • amugochi  (03.03.13 19:02:30)
rowenta sublime steam
çok memnunum.

  • iz  (03.03.13 19:03:14)
babylıss var ben de memnunum.
vimjo.com

  • aliyoni  (03.03.13 19:07:11)
Bende Braun'un saç düzleştiricisi, Babyliss'in de kalın maşasından var. İkisinden de memnun değilim. Saçımı yapıştırıyorlar resmen yağlı gibi gözüküyor, şöyle hacimli bir görüntü elde edemiyorum. Fön makinesi kullanmayı tercih ederim.
Ben düzleştiriciyi normal mağazadan almıştım, maşayı da Tekzen'in online sitesinden aldım, diğer yerlere göre biraz daha indirimliydi fiyatı.

  • buff  (03.03.13 19:14:04)
remington acik ara en iyisi. babyliss, philips hepsini kullandim. net remington

  • jeanne hebuterne  (03.03.13 19:55:30)
babyliss in içi pembe ıslak ve kuru kullanımı olan var ismini kodunu bilmiorm ince bi model . kullanamıyorum çok saç koparıyor sürekli tabakanın köşelerinde saçlarım kalıyor nefret ettim düzleştirmiyorum

  • gördüğünüze inanın  (03.03.13 20:53:36)
rowentayı falan geç ya. philips in düzleştiricisi gerçekten çok güzel. muhteşem hatta.

  • girl in a coma  (03.03.13 21:38:45)
Rowenta ve Braun da kullanmis biri olrak cevabim kessssinlikle Remington.

  • i-pek  (03.03.13 21:49:25)
Herkes kötü zannediyor ama Remington iyi bir üründür. Buradan inceleyebilirsiniz. www.ovalmarket.com

  • kuplika  (10.03.13 16:33:43)