Superonline Fiber İnternet

Merhabalar,

Evimde dünyanın en yavaş kablonet'i var (1mb) 20 mb 50gb adil kullanım kotalı superonline fiber internet'e geçmeyi planlıyorum.

Superonline fiber? Nasıldır, tavsiye eder misiniz?

Güvenip, karar veremedim bir türlü.

Teşekkürler

ederim, geç. 1 mb nedir arkadaş ben bazen 10 mb'e tahammül edemiyorum.

  • ekaterina  (28.02.13 15:39:07)
etraftan bi sor soruştur fiber sorunluysa geçme.. çunki fiber gidince 1-2 gun tam gidiyor. ben sorunlu bölgesinde değilim ama torrentte sıkıntı bazı online oyunlardada sorun çıkarıyor. ama elinde fiber fırsatı varsa geç 1mb nedir gerçekten

  • eja  (28.02.13 15:45:18)
sizinki en yavaşı değilmiş. annemlerde 512 kbps kablonet var.

ben evde 10 mbit fiber kullanıyorum. adil kullanım zımbırtısı can sıkıcı ama performans olarak gayet iyi.
  • darkredanger  (28.02.13 15:52:41)
Samsun'da 1.5 yıldır kullanıyorum. Toplasan şimdiye kadar ancak 3-5 saat kesinti olmuştur. Tavsiye ederim.

  • arig  (28.02.13 15:53:47)
Bende 256 kbps sinirsiz var, adil kullanimsiz, gayet memnunum

  • Mikail bey  (28.02.13 16:09:18)
uydunet'in 3 mbit paketine geçin eğer hizmetten memnunsanız. 49 tl'ye daha iyisi olamaz. zaten 20 mbit ile 50 gb adil kullanımı tüketmek çok az sürüyor :) haa 50 gb bile kullanmam ben riski de severim diyorsanız değiştirin tabi. sonuçta adil kullanımı geçmiyorsanız 20 mbit süper bi olay. her ay 2-3 gün yaşıyorum o keyfi :)
not: uydunetin 49 tl lik bu paketi superonline da 59 tl. 10 tl ye değer mi siz karar verin? belki başka kampanya vardır daha ucuza alabiliyorsanız durmayın.

  • ozdek  (28.02.13 16:09:37 ~ 16:59:02)
yeni superonlineliyim ben de daha. bir sorun çıkmadı ama 50gb adil kullanım 20mbit bağlantıda 6-7saat dayanıyor sadece...

uyduneti tavsiye ederim sınırsız tarifelerinden. buna geçmeden önce kullanıyordum ve memnundum, mecburiyetten buna geçiş yaptım.

az kullanacaksan bile büyük sorun, neredeyse hiç kullanmamak lazım 50gb sınır nedir? 3mbit'i 20diye satıyorlar.
  • ucan spagetticanavari  (28.02.13 16:41:43 ~ 16:41:58)
yalnız şöyle bir şey var. adil kullanım kotasını doldurunca hızınız 3 mbit'e düşüyor. yani kablonet 3 mbit almak yerine fiber 20 mbit alın, akk dolunca 3 mbitten devam edersiniz.

  • darkredanger  (28.02.13 16:54:39)