Bazı sorularım var benim - ilişkilere dair

1) Sabahın köründe veya gecenin her hangi bir saatinde aradığınızda çat diye açan birisi var mı hayatınızda? Meşgule atmayıp açmasını istemek çok şey mi?

2) Bu sorum direk kızlara, Telefonu soğuk kapattığınızda geri arayıp böyle kapatmayalım diyen bir erkek var mı hayatınızda? Bu erkekle aranızdaki ilişki kaçan kovalanır ilişkisi mi yoksa o beni seviyor ben onu seviyorum, oh la la tarzı bir ilişki mi?

Sorular garip gelebilir, yıllardır merak ediyorum ama ne yapalım. Teşekkürler.

1. annem ve babam. iliski anlaminda yok. olmadi. olacagini da sanmam zaten. gotunuze girsin o no tusu ya da dokunmatik ekran.

2. ?!?!?
  • lorenzen  (25.02.13 05:29:21)
@lorenzen gel öpücem o son tepkin için, allahım sinir oluyorum ya.

  • ekaterina  (25.02.13 05:34:05)
1) geçenlerde gecenin 2'sinde liseden arkadaşım aradı. (mezun olalı 10 sene oldu.) açtım. geyik maksatlı aramış. genel olarak açarım. elbette alacaklı ya da müşteri değilse. :)

2) erkek olarak cevaplayayım. ben genelde aramışımdır. en azından kırgın olmadığını söylemesini isterim. yok illa ki ters yapıyorsa eytt terebea deyip kapatırım.
  • phonex  (25.02.13 05:59:50)
2 maddeye de uyuyorum, çok şımarttın sen beni diye terkedildim.

okuyun da ibret alın olm.
  • obaa  (25.02.13 06:30:15)
1- bence çok şey değil. böyle kadın bulursam bırakmam.
2- ben ne zaman böyle davrandı isem sevilmedim. yani @ok by sana diyorum. kadınlar böyle adamı bulunca nikah falan basmıyor. sevmiyorlar öyle erkeği. şimdi ben de pislik pislik davranıyorum. daha çok seviliyorum.

  • eleventh american esme has met  (25.02.13 07:41:39)
1) annem babam, bir de arkadaşım var öyle. telefonunun sesini kısmaz gece. sevgilisi arasa açmaz ben arasam açar. öyle de güzel insan.

2) okurken sinirlendim soruyu. yok çünkü. yok arkadaş, ne gördüm ne duydum.

ilk soruya ek olarak; meşgule atar mutlaka ama kendisi aramak için.
  • kırmızıkaşekaban  (25.02.13 07:59:41 ~ 08:00:59)
1) bi erkek bunu ya seni çok sevdiği için söylüyordur ya da hayatı boyunca hep aşırı duygusal biri olmuştur ki bu da senin başına iş açar uzak durmak gerekir.

  • neira  (25.02.13 08:40:12)
1) çok şey istemek. insanların bir yaşantısı var ve sen buna saygı duymuyorsun. bu fazla bencilce.

  • atmosphere  (25.02.13 08:45:43)
insanlık malesef eskisi gibi degil
tüketim toplumu lafı var ya, o ilişkilere de yansıdı.

diyelim ki 75 kuruşun var, istedigin ve ihtiyacın olan mal 1 lira.
Onu alabilmek için 25 kuruşu zor kazanıp alıyorsan(ilişkine emek veriyorsan) daha degerli oluyor.

5 liran varsa, 1 liralık mal önemli olmuyor, 4 tane daha alırım diyorsun.

hele bir de 75 kuruşu olup, senin şımartmalarınla 5 lirası var sanan salaklar var, seni begenmiyor ben 4 tane daha alırım diye, sen bırakınca 75 kuruşluk oldugunu görüp, yine sana dönmeye çalışıyor.
  • cruseo  (25.02.13 08:54:37)
1) Ailem ve bir iki arkadaşım dışında yok, onlar da panik olurlar, her zaman yapamam :)
2) Görmedim, duymadım, bilmiyorum :(

  • wtfps  (25.02.13 09:45:12)
1. yok. (annemi babamı bile öyle vakitli vakitsiz arayamam, telefonu açana kadar benim başıma neler gelmiş olabileceğine dair senaryolar yazıp akabinde kalp krizinden ölebilirler.)

2.yok.
  • cecilia  (25.02.13 10:08:46)
1)var.
2)bu da var. ama sevgilim değil. kıysam mı nikahı acaba?

  • rayde  (25.02.13 10:29:31)
1) Var. Sevgilim ve bazı arkadaşlarım.
2) Yok. Hiç aranmadım bu şekilde. Sanırım böylesi hayal. Olsa kaçan kovalanır demezdim, içtenlikle söylüyorum. Çünkü kızgınlık başka şey, kırgınlık bambaşka.

  • evreka  (25.02.13 10:30:18)
sabahın köründe beni hazine bakanlığından arayıp "kayıp nazi altınları sizindir, gelip 300 ton altınınızı alınız" diyeceklerini bilsem bile açmam. zaten sessize atıyorum.

2: ben erkeğim ama böyle bir kız arkadaşım olmuştu. 1-2 kere aynı dediğin şeyi yapıp aradım soğuk kapattığında ama baktım ardı arkası kesilmiyor, huy edinmiş resmen; bir daha geri aramadım. o da bu işleri bıraktı. 15 yaşında değiliz artık.
  • thracian  (25.02.13 10:30:22)
1) sabahın köründe fln çat diye açan kimsem yok hiç de olmadı böyle bi isteğim de olmadı. bişeyin "çok" olduğuna kanaat getirmek alan-veren arasındaki anlaşmazlık olabilir dolayısıyla sen böyle bişey istiyosan bunu vereni bul istemek çok diil bence.

2)soğuk kapatmayalım diyen/soğuk kapatırsak tekrar arayan biri var hayatımda kaçan kovalanır yada oh la la fln da diil... belki nezaketten yada küs yatılmaz gibi bişey olabilir hiç bi fikrim yok
  • miss magara kadini  (25.02.13 17:09:54)
1) Babam. Eski sevgilim. Meşgule atarlar ama kendileri aramak için.
2) Eski sevgilim. Her seferinde bunu söyleyen geceleri uyuyamayıp geri arayan biriydi. Ben trip yapa yapa bıktırdım en sonunda bitti. Ama başım sıkışsa önce babamı ararım sonra da onu.

  • kırmızıkalem  (25.02.13 17:39:28)
1. var. çok şey değil ama bunu sürekli yaparsan çok şey bazısı uykusuna ihtiyaç duyuyor, çalışıyor çünkü.
2.var. ben onu o beni.

  • nunishuris  (25.02.13 18:28:08)
2. ben öyle biriyim ama bunun sevgiyle falan bir alakası yok. yarım kalan hiçbir şeyi sevmem ondan olduğunu zannediyorum. ayrılmayacaksan barışmalısın, iyi kapatmalısın. seviyeli davranmak falan bana göre değil.

  • prodeq  (25.02.13 18:56:41)
1 ve 2 _ Her ikisi için de evet. Kendisi nişanlım. O'nu çok seviyorum.

  • yahepyahic  (26.02.13 18:59:22)