facebook mesajı

günaydın.

iki ortak arkadaşımız olan birisine facebooktan mesaj gönderdim, bu mesaj spam klasörüne mi düşmüştür? arkadaş olarak eklemek istemiyorum kendisini, sadece mesajıma cevap versin yeter biraz acil bir durum. direkt gelen kutusuna mesaj gönderebilmek için bir ayar var mıdır?

spam degil de, diger(other) klasorune duser.

gelen kutusu icin arkadas olmaniz lazim.
  • nawres  (20.02.13 09:05:36)
arkadaşlık talebi gönderip orada yazı eklenebilen kısma mesajınızı yazabilirsiniz ya da mesajlarına(diğer klasörüne) bakmasını yazabilirsiniz. arkadaşlığı kabul edecek olursa sonra silersiniz istemiyorsanız da.
o diğer kısmında ne mesajlar heba oluyor ya, ona bir çözüm gerekli kesinlikle.

  • iz  (20.02.13 09:14:11)
tek çözüm others a düşen mesajlar için de mesaj kutusu ışığının yanması, bu gaddana basit bişeyi yapmıyo ama feysbuk. bego seninki de others a düşer muhtemelen.

  • kediebesi  (20.02.13 09:46:02)