kız arkdadasımı bu yemeğe götürcem ?

mıllet bakın bı hele nasıl sızce ortam guzelmı ?
www.yakala.co

romantik çocuk senii.. götür panpa götür, bak şimdi kıskandım.. bende kız arkadaşımı 3 günlük saraybosna gezisi yerine buraya mı götürseydim acaba..

edit: yalan söylüyorum panpa, yemeye ekmek bulamıyoruz 14 şubatı da kapitazlim kisvesi altında pas geçiyorum. hadi allah mesud etsin.
  • veeeys  (14.02.13 01:34:02 ~ 01:37:14)
Ortam iyi de fiyat katlanabilir.

  • nickiyle oynayan yazar  (14.02.13 01:37:12)
fotoğrafları cep telefonuyla mı çekmişler yahu? neyse, fena değil gibi ama bir mekanist, ekşi sözlük falan araştır almadan önce, tam da gününde arıza yaşamayın.

  • april12th  (14.02.13 02:20:16)
bence koturme, elinizde indirim kuponu ile gideceksiniz. e bizim yakala.co'dan indirim vardi falan deyip rezil olmayin kizin yaninda fakir gibi

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (14.02.13 02:26:48)
o fotoğraftaki gibi geliyorsa meyveler önünüze, cidden gitmeyin.

  • uu1  (14.02.13 05:37:22)
yeniköyde oturuyorum ve mekanı tavsiye etmiyorum. nedenini sorma. etmiyorum işte. fiyatlar göründüğü gibi olmuyor hiç. 59 tl dersin gidersin seni orada rezil eder garsonları. kuponu almış gelmiş menünün dışına çıkmıyor fakir falan derler. gerçi desinler o önemli değil de belki senin karakterine ters gelebilir. bi de yanında hatun var.

  • alexsandro de souza  (14.02.13 08:56:10)
valla abi bende böyle bi siteden floryada 2012 yıl başı için ayarlamıştım balık lokantası falan bi gittik pavyon aq oturmamla kaltım üstüne parayıda verdim :)) hatun olunca farklı yanında haliyle kalamıyosun orda.

  • lord  (14.02.13 09:14:46)
almış bulundum panpalar ama menunun dısına nasıl cıkacakalrkı onu anlamadım ?

  • darkknight  (14.02.13 09:32:07)
Hocam ben boyle bı sıteden kahvaltı kampanyası almıştım ama öyle bir anlatmış ki almamak enayilik. Rumelikavağında mekan bi gittik balıkçı çıktı ve ömrümde gördüğüm en kötü kahvaltıydı!

Ha burada ki mekan iyi olabilir ama sana kaz diye cok başka seyler gelebilir. Turkıye de bu sistem pizza cılar dışında pek tutmadı açıkçası.
  • Sskywalkeremre  (14.02.13 10:59:45)
yeniköydeki her mekan iyidir. mekan konusunda sıkıntın olmasın

  • alexsandro de souza  (14.02.13 11:52:27)
hayatımda yediğim en guzel yemektı beyler onerırım sızede

  • darkknight  (16.02.13 02:12:54)