Flight Simulator'da Uçmayı Öğrenmek

Flight Simulator'ın öğrenme kısmının birazını çalıştım ama orası çok kasıyor beni, ufak bir şeyi beceremedin mi hemen "dersi bitiriyorum" diyip kapıyor dersi ve bazı ince detayları çok hızlı geçerek anlatabiliyor.

Uçmayı öğrenebileceğim, şöyle adım adım anlatılmış, türkçe "for dummies" dokümanı var mıdır acaba nette? (özellikle iniş check listini anlatacak)

Flight simulator accelerator diye bişi var (ki aksine yavaşlatıyor), bu paket ile service pack aynı şey midir yoksa bu ek paketin dışında başka service pack'ler mi var?

Flight Simulator öğrenmeyi size Flight Simulator'ın kendi içinden öğrenmeye çalışmanızı tavsiye etmem zira bana göre yetersiz. Ben yaklaşık 1 senedir online, 2-3 senedir de offline olarak fs'de uçan biri olarak söylüyorum. Eğer gerçekten uçmaya ilginiz, hele de online uçmaya ilginiz varsa www.hititair.com adresine bir göz atın. Bana bildiğim şeylerin neredeyse gepsini onlar öğretti, kendileri gerçek uçak kullanabilecek kapasitede insanlar ve beni de o hale getirdiler. Özel yapılmış detaylı payware uçakları FS'e yükleyip biz uçuyoruz ama başlangıç için tabii ki içinde bulunan uçaklar yeterli olacaktır.

O verdiğim adrese girip forumlarına da göz atar ve vaktiniz olduğunda teamspeak serverlarına girer konuşursanız çok da iyi insanlar olduğunu görürsünüz. Gerçekten öğretmeye hevesli mükemmel insanlar. Ben dersti şuydu buydu derken eskisi gibi yakın değilim ama onlar size ellerinden gelen yardımı yapacaktır. Üye olup admine bildirmeniz, bir de sorunuzu ona sormanız yeterli olacaktır.
  • değirmenci  (23.02.09 20:58:06)
Ben de size ucu$ egitimi almak icin www.birgenairva.com sitesini oneririm, a dan z ye egitim alabilirsiniz teamspeak yardimi ile. Eger ogrenmeye hevesliyseniz ve zaman ayiracaksaniz ben de size egitim verebilirim, mesaj yolu ile bana ula$abilirsiniz.

  • independence  (19.11.10 15:11:38)