Kadıköy'de Kafe Önerisi

Kadıköy'de oturup kitap dergi okuyabileceğimiz, bitki çayları poşet olmayan, fiyatları çok el yakmayan ve garsonların sürekli bir şeyler içtirmeye zorlamadığı, küçük sevimli kafe önerisi istiyorum.

ortakapı: alkım'dan yukarıya doğru çıkın, akmar'ın olduğu köşeyi geçin ilerde sağda.

  • coffee and cigarettes  (18.01.09 20:17:26 ~ 20:17:44)
kumluk tarafındaki otobüs durağının karşısındaki binalara bakınız orda beksav yazısını görürsünüz cafesine gidin çay çorba kek vsv gayet ucuzdur ve garsonlar bunaltmaz hele haftaiçi gidersiniz varlığınızı bile unutabilirler

  • dr.ramiz  (18.01.09 20:18:11)
ben de ortakapı diyecektim ki ismini hatırlayamadım bir türlü.

  • deckard  (18.01.09 20:29:00)
ortakapı'nın yerini biraz daha iyi tarif eder misiniz?

"yukarıya doğru çıkın akmarın köşesini geçin" demişsiniz ama akmar "yukarı" bir yerde değil ki, gayet de aşağıda.
  • 3200  (18.01.09 20:39:24)
alkım (artık) akmarın aşağısında.

  • redlinetheturk  (18.01.09 20:54:54)
alkim in ordan giriyorsun. yukari dogru cikarken; sola dogru bir sokak goreceksin. bu birinci sokak. gec onu. yukari dogru giderken bu sefer dortyol gibi bir yerle karsilacaksin. bu dortyolun sol tarafi; akmarin oldugu kose sayilir. sen gene o dortyoldan da hicbir yere sapmadan sagina bakarak devam et o zaman goreceksin.

  • ne nicki be  (18.01.09 21:03:05)
2 - 3 sene oldu kapandı mı bilmiyorum.Khalkedon kitapevi vardı.Caferağa spor salonunun tam karşısında. Oturup birşeyler yudumlayarak kitap okuyabiliyordunuz bir köşesinde. Ayrıca fanzinleri karıştırmanızada ses etmiyorlardı o vakitler. Şimdi hala açık mıdır?Nedir? Ne değildir?Fikrim yok.

  • iustitia omnibus  (18.01.09 21:39:25)
Khalkedon hala duruyor, aynı yerde

  • zubundy  (18.01.09 22:20:00)
sahaf var gayet sessiz sakin bir yer ve fazla sayıda kitap barındırmasa da kitaplıkları da mevcut.

  • phoera  (18.01.09 23:16:39)