Facebook ve Eşcinsellik

Facebookta kızdan çok erkek arkadaşı olan erkek bir kişinin, sırf bu husus gözönüne alındığında eşcinsel olduğuna kanaat getirilebilir mi?

hayır canım ne alakası var?

  • interview with the vampire  (04.02.13 15:38:44)
makine muhendisligi okuduguna getirilebilir ama. ben de o bolumdeyim. selam.

  • bohr atom modeli  (04.02.13 15:39:58)
sadece pasif bir erkek olduğuna kanaat getirebilirsin.

  • islergucler2  (04.02.13 15:41:33)
peki bu kişiler okuldan/işyerinden vs. değil de pek bir bağlantısı olunmayan kişiler olsa o zaman ne dersiniz?

  • redskull  (04.02.13 15:44:29)
kanaat değilde %60 öyledir diye tahminde bulunabiliriz.

  • dokunmakalbime  (04.02.13 15:45:12)
bizim çaycı haydar abi'nin eşcinsel olabileceğine inanmıyorum.

tamamen farklı alanlar bunlar.

eğer böyle genellemelerden yola çıkacaksak belki de erkekten çok kız arkadaşı olanlara da eşcinsel gözüyle bakmak gerekir; ki bu da yine şu anki bahsi geçen karşılaştırmadan ne daha fazla abartıdır, ne de daha az.
  • thracian  (04.02.13 15:46:28)
yahu nereden bileceksin insanların nereden arkadaş edindiğini. okul/iş olmak zorunda mı? illa olmaz demiyorum ama ilk düşüneceğim şey bu olmaz benim

  • interview with the vampire  (04.02.13 15:47:53)
arkadaşları hep yabancıysan bu bir lan acaba? nedeni olamaz. zira çekinen insan fake hesap açıp orada takılır. kendi hesabıyla gizli takılması pek akıl karı değil.

  • dokunmakalbime  (04.02.13 15:49:57)
o zaman bende eşcinselim, erkekten çok kız arkadaşım var ee bende kızım bunun nesi garip olabilir ki ? kızdan çok erkek arkadaşım olsaydıda başka anlamlar mı çıkaracaktık ?

  • karbasan  (04.02.13 15:59:15)
karda yürüyüp izini belli etmiyor olabilir. yani kanaat getirilemez.

  • feodal moruk  (04.02.13 16:08:03)
bu düz mantıkta eşcinsel erkeklerin kızlarla arası daha iyidir. daha çok kız kankası olmalıydı yani.

  • chieko  (04.02.13 16:14:14)
kendinden suphe mi duyuyorsun?

  • co2s2  (04.02.13 16:21:17)
Tam tersine erkekten fazla kız arkadaşı olursa ve kız arkadaşlarıyla abartılı bir samimiyeti varsa eşcinsel olduğunu düşün.

  • zombi  (04.02.13 16:27:26)
alakası bile yok.

  • slackerbitch  (04.02.13 17:01:54)