[]

iş bankası zamazıngosu

dostlar benım ıs bankasından hesap kesım tarıhım her ayın 24 ancak bugun ısbankasından tarafıma atılmıs bır maıl soyledır. 04/02/2013-10/02/2013 tarıhı arasında odemenız gereken tutar 177 tl dır dıye bı maıl gelmıs cozemedım ben bu ısı.
 
İş bankası geçenlerde "güvenliğiniz bizim için önemlidir" diye bir mail atmıştı. Birileri bu aralar iş bankası müşterilerini dolandırmaya çalışıyor olabilir. Mailin hangi adresten geldiğini kontrol edin.

Bir de İş Bankası önce ektsreyi gönderir, daha sonra son ödeme tarihine yakın bi zamanda ödemeyle ilgili bir durum maili gönderir. Borç şu kadar kaldı, asgarisi şu kadar falan diye, tablo şeklinde olur bu mail. Bu tür bir mail de gelmiş olabilir.
  • otonom  (02.02.13 13:59:41 ~ 14:00:27) 
E tamam işte hesap kesim tarihinden 10 gün sonra başlıyor ödeme günü, o tarihten sonra 6 gün içinde ödemen lazım.


  • esenboga  (02.02.13 13:59:58) 
internet bankacılığınız yok mu? ordan girip kontrol edin.


  • hosein  (02.02.13 14:21:17) 
ya 24 ocakta agarı tutarımı yatırdım ben neden bu sekılde maıl atıo kı hıc yatırmasadam 24 ocakta tamamda.

haklısın bnada geldı oyle bır maıl sımdı bakıorum kımden geldıgıne.
  • ugrcn  (02.02.13 14:26:09) 
kredi kartına 10 taksitle türkçe öğrenseydin keşke...


  • Rawkon  (02.02.13 14:41:28) 
asgari tutarı ödemen toplam borcunu silmiyor. iş bankası'da sana toplam borcunu bildiriyor işte. o dönemler arasında ödemezsen o borca kredi kartı faizi işliyor, %2.49 gibi bir şeydi.

atıyorum benim 150 liralık borcum var. ben 50 lirasını ödedim, iş bankası bana kredi kartı borç ödeme son gününe kadar yine toplam borcunuz 100 lira diye mail atar.
  • corrado  (02.02.13 17:22:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.