[]

enginar aldım annem nasıl pişirileceğini bilmiyor

cam şişede aldım turşu gibi, hazır yani. nasıl tüketeceğiz bunu. yiyecek miyiz öyle?
 
yahu 3254654beşyüz tane yemek tarifi sitesi var google'da...
enginar tarifi yazamadın mı google'a?

  • crystalsoul  (01.02.13 14:59:01 ~ 14:59:23) 
@crystalsoul yahu belki çiğ yeniyor bu. yabancısıyız.


  • goodbyecruelworld  (01.02.13 15:01:00) 
zytinyagli olarak yenilir en guzel. limonlu suda hasliyacaksiniz, iyice pistigine yumusadigina emin olduktan sonra, riviera yagda cok ince kiyilmis sogan dondurun seffaflassin, sonra biraz tuzlanmis unlanmis limonlanmis su ekleyin, enginarlar bu suyun icine cukur tarafi yukari gelecek sekilde yerlestirildikten sonra ince kup kup dogranmis patates havucla beraber biraz bezelye eklenerek bir daha pisirilir, yemegin suyu enginarlari ve diger sebzeleri tumden kaplasin. servis sirasinda ustune ince kiyilmis dereotu ekleyebilirsiniz. kabaca tarif boyle insallah gonlunuze gore olur, afiyetle yersiniz.


  • mavicorap  (01.02.13 15:01:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.