sevgililer günü hediye - durum farklı mı sanki?

merhabalar,

şimdi benim beYendiğim bir hatun kişisi var, benim bölümümde aramın pek iyi olduğu biri. sürekli muhabbet halindeyiz filan. ben tam açıklayamıyorum bu durumu da neyse.

şimdi olay şu, ben bu hatun kişisine sevgililer günü için hediye alsam mı, almasam mı karar veremedim. malum hoşlanıyoruz filan şimdi. askeriyenin düzenini sever, ama kendisini sevmez, klasik müzik ağırlıklı olmak üzere geniş bi tür yelpazesi var ama saçma sapan radioheaddir filan dinlemez bi kalitesi ve ismi olan grupları dinler, kılığına kıyafetine çok dikkat eder. o eski fransız kadınları gibidir, sürekli bakımlıdır filan.

kısacası her haliyle bir hanımefendi olan bu kişiye ne alsak? ya da alsak mı? asıl sorun bu.

size güveniyorum dostlar.

radiohead saçmasapan, kalitesiz ve isimsiz?
eski fransız kadını dediğin yıkanamadığı için parfüme pudraya bulanan, kafası kel, saçı kıt olduğu için peruk takan, boka basmamak için topuk giyen ablalar :P
alma sen alma bişi. sevgili olursanız seneye alırsın.
  • kediebesi  (31.01.13 01:10:36)
valla ne yaparsın bilmemde küçük önemsiz bi şekilde kutla bence..yani ne bileyim git bi tup şeklindeki şokomellerden al birlikte yiyin filan..sana aldım günün anlam ve önemine itafen deyiote verirsin..hem boş geçmemiş olursun hemde böyle fazlamı olur hediye vermek diye düşünmezsin..emin ol o da düşünüyordur bunları sen öyle basitce çözünce hoşuna gider.

  • cancan  (31.01.13 01:11:39)
@kedibebesi radiohead kalitesiz bi grup, evet.

ayrıca eski fransız kadınları'ndan kastımın ne olduğunu gayet iyi anlamışsın, aferin. :)

seneye o zaman, hıhı.
  • klassno  (31.01.13 01:15:29)
yaşlar kaç?

  • soyleolsayaboyleolsaya  (31.01.13 07:39:58)
mücevher al, kızlar mücevheri çok sever.

  • midesiz  (31.01.13 09:00:07)
hacı radiohead'i beğenmemek başka kalitesiz bir grup demek başka, herkesin ne kadar eşşekçe de olsa fikirlerini beyan etmede serbest olması gerektiğini düşünürüm, dolayısıyla düşüncenize saygı duyuyorum. ben de queen'i sevmem ama kalkıp da kalitesiz grup desem adamlığa sığmaz. neyse

böyle bir kadına ve sizin gibi gibi bir sevgili adayın hediye olarak koton veya mangodan bir elbise yakışır. Allah mesut etsin
  • yemrem  (31.01.13 09:11:26)
yaşlar 21 - 21.

  • klassno  (31.01.13 12:34:47)
kaliteli bir parfüm al o zaman, parana kıy sahtesine yeltenme.. eski fransız kadınları çok sever ;)

  • soyleolsayaboyleolsaya  (31.01.13 22:40:33)