breaking bad

ya 1. sezonu izledim de çok sıradan geçiyor, ne zaman açılacak bu dizi?

1. sezonu beğenmediysen heyecan yapmadıysa bırak bence

  • mtsyh  (22.01.13 18:40:15)
bırakma sakın. birinci sezonda sıkılıp sonra hastası olan çok insan var.

  • gotham  (22.01.13 18:41:49)
hakikaten birinci sezon kesmediyse izleme, ilerisi de süper gelmeyecektir sana.

  • zgn  (22.01.13 18:49:23)
ben 1. sezonun ilk 3 bölümünü izlemiş sıkılmıştım.
1 sene sonra yeniden başladım ısrar üzerine ve 1 hafta hepsini bitirdim(5 sezon)
yani 1. sezondan kastın 1-2 bölümse sıkılman normal.
ya yok hepsini izlediysen ve beğenmediysen vazgeç bu işten.
  • pofudus  (22.01.13 18:58:03)
sıradanlık diziye gerçekçilik katıyor, öyle düşün. sonraki sezonlarda heyecandan götünü düşüreceğini sana garanti ediyorum. ama aksiyon görmek için izleyeceksen bence de şimdiden bırak.

  • zgrydn  (22.01.13 19:04:45)
Kesinlikle bırak.Heyecan için izlencek bi dizi değil,yani bi lost bi fringe bi prison break değil bu dizi.Bu dizi oyunculuklarıyla ve anafikriyle olay yarattı zaten.Bryan cranston'ın ödülleri de bunu belli ediyor zaten.

  • jpsartre  (22.01.13 19:33:34)
hareket aramıyorum, lost prison break gibi dizileri izleyemem bile(denedim gitmediler), dizide daha çok akılcılık arıyorum ancak bu olmuyor. yani karakterler çok aptal gibi, gözünün önünde dönen şeyleri bile pek algılamıyorlar, en başta bu kadar iyi bir kimyagerin neden lise hocası olduğu bile muallak, diyaloglar çok sıradan, iki erkeğin de oyunculukları iyi ama hakkını yememeliyim.

  • noluyo yaa  (23.01.13 00:26:25 ~ 00:26:42)