Yolda yürüyorsunuz

iki eleman kız arkadaşınıza laf atıyor.

ne olur ?

götlerini keserim.

  • tabanzabonanza  (18.01.13 20:55:52)
geçer giderim
kız arkadaşım da ben de paralel fikirlerdeyiz.

  • jimjim  (18.01.13 20:56:25)
aldırmam.

  • 1 saat bende 50 dolar  (18.01.13 20:56:45)
fiziksel bişey olmadığı sürece takmam

  • MBrain  (18.01.13 20:57:31)
sikseler o kavgaya girmem.

  • zgn  (18.01.13 20:58:32)
böyle bir durumda fiziksel şiddet kullanacak er kişi sevgiliyi boşarım

  • cecilia  (18.01.13 20:58:51)
Duruma göre değişir, tanıdığım, mekanlarını bildiğim insanlar ise kız arkadaşımı evine bıraktıktan sonra gider sorunumu hallederim, hiç tanımadığım, tinerci kılıklı, yolda yürürken atılan bir laf ise aldırmamaya çalışırım, herkesin bir sınırı var tabi, zorlar ise iki tarafında zararlı çıkacağı bir olaya dönüşür.

  • grimer  (18.01.13 21:01:11)
ya ben onları ya da onlar beni. hiç bişi yapmadan gidersem sonra kendimi alkole vururum. ben alkol sevmem ki?

  • nemo problemo  (18.01.13 21:01:51)
tepki vermeden geçin gidin bence.

  • rock n roll  (18.01.13 21:02:01)
sevgilim kolumdan çeker yürü gidelim diye. sinirimden kendimi sikerim ama beş para etmez insanlar için bok yoluna da gitmeyelim...

  • Ufuk  (18.01.13 21:06:10)
kafalarına sıkar, " bu bir uyarıdır, bir daha yaparsanız bacağınıza sıkarım" derim.

  • raif_efendi  (18.01.13 21:17:14)
gözüm kesiyosa dalarım yoksa ordan uzaklaşırım.

  • al basmadan donu var  (18.01.13 21:19:21)
çok zorda kalmazsam bir şey yapmam çünkü bir keresinde normal bir kavgada(kavga bile söylenemez 5 saniye sürdü) birinin çenesini çatlattım sonra darptan polis geldi evimden aldı ya la beni götüm hiç böylesine tutuşmamıştı o güne kadar. ondan sonrada tutuşmadı ya.

  • lathspell  (18.01.13 21:22:51 ~ 21:24:13)
düşünmek bile istemiyorum. kinim çok kötü benim. aman gelmesin başıma bırak.

olaya kız arkadaş gözünden bakma. o kişi senin karın da olabilir.
sonuçta laf atan bilmiyor.
ayrıca laf atıyorsa başkasına da laf atıyordur.
  • yapma be hayrettin daha kadrolari saymadim  (18.01.13 21:30:56 ~ 21:31:31)
off off ve off... vay onların haline... evet geri kafalıyım evet medeni bir insan değilim ama beş yıllık spor geçmişim var ve bunu elbette sevgilimde biliyor yani sonuca siz varın artık.

  • Thunderbirds  (18.01.13 21:58:12 ~ 21:58:42)
bence aldirmamak, gecip gitmek hos degil. kiz böyle korundugunu hissetmek ister. ama kavga etmeni, ilkellesmeni de istemez.tek önerim sudur:

eleman laf attiginda, kolunu kiz arkadasinin omzuna at, sikica cek kendine.

bi sey söylemene gerek kalmaz. gerekli mesaj kiza verilmis olur. daha bunu yapabilen bi erkek arkadasim olmadi maalesef. kavga etmeye merakli erkek milleti bazen.

duymazliktan gelmek- dedigim gibi- igrenc.
  • dilaraa  (18.01.13 23:02:14)
spor geçmişi falan denmiş de boş laflar bunlar. adamların tipine bağlı. bir şey taşımıyora benziyorsa girizlerim de tipten anlıyorsun zaten cebinde ne var ne yok. varsa devam edeceksin laf söylemeyip. bu noktada bir şey taşımanın da anlamı yok, çünkü bir şey taşımaya başladığın anda ya karşındakine ciddi hasar vermeyi göze almış oluyorsun ya da ciddi hasar almayı.

  • diyarbakir karpuzu  (18.01.13 23:23:53 ~ 23:26:28)