[]

not falani

vize ve final sonucu FD (ayrica hoca aciklamisti) olan birinin notu nasil olur da BB duser? yazililar

vize ; 5

final ; 10

can egrisi ile mumkun degil cunku notu daha yuksek olan birine DC dusmus. hocami yanlislik yapti acaba? degistirebilir mi?

 
harf notunu sistem otomatik hesaplamıyor mu? sistemde bi hata olabilir. çünkü o notlarla bb düştüyse ben bırakıyorum okulu.


  • icim urperiyor  (17.01.13 12:38:49) 
katılım, ödev, sunum vs. diyeceğim ama?
hepsi %10 etkilese. yine de olmaz herhalde.

  • iste o kavunici balik  (17.01.13 13:24:51 ~ 13:25:07) 
katilim fazla yok
odev kabul edilmedi
sunum yok.

bozuk bu sistem.
  • allanpoe  (17.01.13 13:35:37) 
Genel bir hata varsa onu duzelttiklerinde senin notun da olmasi gerekene geri doner. Ama sadece sana denk gelmisse farketmeleri cok zor, ondan cok dillendirme bu konuyu. Farkettiklerinde seni suclayamazlar ama notunu degistirirler.


  • seoman  (17.01.13 14:40:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.