[]

goz kapaklarinda kuruma

aslinda pek kuruma gibi birsey degil. goz kapaklarimin ustu ve goz altlarim pul pul oldu. nedenini hic bilmiyorum. gunde 10 saat bilgisayar kullaniyorum nerdeyse acaba ondan midir diye dusunuyorum ama sizce nedendir. suan sag gozum seyiriyor gibi kapatsam bi daha acilmayacak gibi. ne oluyor ki!? bir de benim hic sosyal guvencem filan yok ogrenciyim 17 yasindayim hastanede hangi bolume gitsem bakarlar bu goze?
 
stresli bi dönemindeysen ondan olabilir. öss zamanı olmuştu bana da.


  • bxgx  (15.01.13 22:25:49) 
göz bölümüne gidiceksin. muayene için çok külfet çıkmaz özel hasta olarak gitsen de. tahlil vs durumu anca ameliyat öncesi ya da nadir durumlarda isterler göz için. dolasıyla neredeyse sadece muayene ücreti ödersin. ihmal etme git.


  • pofudus  (15.01.13 22:40:34) 
dermatoloğa gitmen lazım. e vitamini içeren krem kullanmalısın 2 3 hafta süreyle düzenli olarak.


  • kutup cizgisinde ask  (16.01.13 08:22:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.