Devlet hastanesinde burun estetiği yaptırmak...

Hata mı olur?

Devlet hastanesini tercih etmemin tek sebebi işin ekonomik yönü.
Biraz bekleyip, para biriktirip özelde de yaptırılabilir belki ama zamanlama açısından benim için en uygun an bu haftalar. Şu an çalışmıyorum ve yaza kadar iyice oturmuş olmasını istiyorum.

Ne yapsam bilmiyorum... Aslında devlet hastanesindeki fiyatları da bilmiyorum ama daha uygundur sanırım. Fiyatlardan haberi olan birileri var mı?

Ya her doktor farklıdır tabii de benim arkadaşım yaptırdı çok kötü oldu ya, bi de deviasyon dediler hiç para vermedi o falan da ama berbat yani burnun başlangıcı çöktü falan estetiğim diye 20 m den bağırıyor. Bence devlet özel ayrımından ziyade yapacak doktoru iyi araştırın.

  • ekaterina  (08.01.13 20:15:10)
devlet hastanesinde kbb yönünden bir zorunluluk yoksa burun estetiği sgk tarafından ödenmemektedir. işin kalitesi özel ya da devlet farketmez hekimle alakalıdır. burun estetiği konusunda deneyimli hekim bulmak gerekmektedir. fiyat aralığını hiç dert etmeyin çünkü devlet hastanelerinde estetik operasyon için yatak bulma imkanınız olmayacağından özel hastane de opere olmak durumda kalacaksınız. afiyet olsun

  • kedigen  (08.01.13 20:15:33)
1000 tl.

ameliyata göre de artabilir bu fiyat
  • rahmi pinkfloydoglu  (08.01.13 20:17:27)
bende deviasyonda var ancak 800 lira ödeyeceğimi söylediler estetik istersem. bu arada şimdi gitsen haftaya ameliyat olman güç devlette, 2 hastaneye gittim ikisi de ameliyat süresini 4-5 ay sonrasına atınca devletten vazgeçtim.

  • nevrotik  (08.01.13 20:26:45)
devlet hastanesindeki doktoru da özeldeki doktoru da sonuçta türkiyedeki üniversiteler yetiştiriyor. bazısı da iyi para var diye devleti bırakıp lüks muayenehanelerde hasta kabul ediyor. yani hastane kısmına çok takılmayın, iyi bir doktor bulun. mesela bazısı burun ameliyatlarında kendini geliştirmiştir, kasap gibi kesip bırakmaz. (ameliyat olduğumu belirteyim ama burun değil)

  • bihaber  (08.01.13 20:43:12 ~ 20:44:00)
ampul gibi olur burnun

  • secilmis uye  (08.01.13 20:43:20)