sizce hangisi?

Fred Perry Shoulder ( 22,5 pound )
www.asos.com

Ben Sherman ( 20 pound )
www.asos.com

Ben Sherman ( 21 pound )
www.houseoffraser.co.uk

Ben Sherman ( 28 pound )
www.bensherman.com

bana fred perry makul geldi, ama ingiliz bayrak desenini de çok seviyorum. okula gidip gelirken kullanıcam. sizce hangisi?

diğerlerini beğenmedim ben bence fred güzel.

  • ekaterina  (04.01.13 21:36:16)
1.

  • iste o kavunici balik  (04.01.13 21:37:31)
fred diyecektim ancak şu sonuncunun kumaşı inanılmaz hoşuma gitti. dokusu yani. ama tipini sevmedim. fred'e çok alışmadık mı artık?

  • it's just a cigarette  (04.01.13 21:49:52)
kullanmadaki amacını ele alırsak: askılı çanta olması daha makul. okul eşyalarını -kitap, kalem, defter...vs- rahatça koyabilir yanında gezdirebilirsin. o yüzden 3.yü eliyorum kafadan.
gösteriş açısından ele alırsak: 2. çantadaki renkleri uydurmak ve renk uyumsuzluğu gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. şahsi olarak bunu da elemek isterim.siyahın üzerine beyaz olmuş ama diğer renk abes olarak değerlendiriyorum.
1 ve 4 kalıyor. ben 1.yi tercih ederdim. bu ikisi arasında tercih yapsanız sanırım hiç de pişman olmazsınız diye düşünüyorum.
  • erenbey  (04.01.13 21:50:39)